05.05.2024
17:30

Osób online 980

Bezbramkowy remis do przerwy

Mimo przekonania że dzisiejsza drużyna the Reds może ulec przyjezdnym, młodzi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Swoją postawą pokazali że nie zamierzają złożyć broni i wystraszyć się rywala. Mimo bezbramkowego remisu w pierwszej połowie, Liverpool miał przewagę nad przeciwnikiem.

Komentarze (12)

LiveTom 04.02.2020 21:53 #
Siedzimy na nich, spokojnie do wygrania.
kwasddz 04.02.2020 21:55 #
Jakim cudem ten łeb nie wyleciał za faul na Neco, to do tej pory rozkminiam...
lfcproud23 04.02.2020 21:55 #
Takeśmy ich strasznie znieważyli wystawiając głębokie rezerwy, że dalej na naszym tle wyglądają jak personel tartaka
ZeroOsw 04.02.2020 21:57 #
Gra dużo lepsza z naszej strony, w porównaniu do pierwszego spotkania. Williams spokojnie mógł już być z bramką - chłopak ma potencjał. Na plus Jones - opaska kapitańska oraz ostatnie występy dały mu dużo pewności = założony kanał + dośrodkowanie krzyżakiem... :)) Elliott w swoim stylu, choć czekam na więcej. Na plus również Van den Berg - kilka pewnych interwencji.
Wygląda to dobrze.
adamne 04.02.2020 21:59 #
Irytuje mnie ten sędzia, Shrewsbury 9 fauli, w tym walnięcię w twarz Jonesa aż mu krew poszłą z nosa i kopnięcie wyprostowaną nogą w brzuch Williamsa, 1 żółta kartka.
Liverpool 1 (słownie jeden) faul, nieudany wślizg i też 1 żółta kartka.
islandczyk 04.02.2020 22:01 #
macie jakiś link na ten meczyk
adamne 04.02.2020 22:03 #
Masz na forum.
RedforDead 04.02.2020 22:03 #
@islandczyk wpisz mecz w google i dodaj "totalsportek" to Ci wyjdą jakieś streamy ( słabszej jakości oczywiście). Jak nie ma co się lubi to się lubi co się ma
psk100 04.02.2020 22:03 #
Odnośnie Jonesa to powinien być na ławce kosztem Lallany i wchodzić na ostatnie 15 minut, bo zasługuje i ma potencjał. Oczywiście Williams też jako naturalny zmiennik Arnolda, a może z czasem na stałe wskoczy, a Arnold do pomocy.
Zalewsky 04.02.2020 22:05 #
Chyba jakiś krewny Boba Madleya sędziuje, bo zbliżony poziom sędziowania do Premier League. Tartak po drugiej stronie. Gdybyśmy mieli taki sam skład jak w pierwszym meczu byłoby już 3:0.
nadaj4 04.02.2020 22:05 #