05.05.2024
17:30

Osób online 1133

Czeka nas dogrywka!

90 minut meczu nie przyniosło decydującego rozwiązania. Na Anfield będzie miała miejsce dogrywka, która być może przyniesie rozstrzygnięcie rywalizacji. Pod koniec 2 połowy, serca kibiców Liverpoolu mogły być złamane gdyż Atletico po rzucie wolnym trafiło do bramki gospodarzy, jak się okazało, bramka była strzelona z pozycji spalonej.

Komentarze (20)

shelby1 11.03.2020 23:24 #
To jakiś cud Atletico, że ta nieszczęsna dogrywka doszła do skutku. W 90 min ich zdemolowalismy, ale wpadła tylko jedna jakimś cudem..
cezarkop 11.03.2020 23:36 #
Jeden Karius w historii Liverpoolu wystarczy,Adrian zniweczył cały wysiłek zespołu włożony w ten mecz
VII 11.03.2020 23:36 #
Adrian NIGDY nie będzie szedł sam. Jeba.. tych co plują na naszych chłopaków i podszywają się pod naszych kibiców.
krzycho99 11.03.2020 23:38 #
Wiadomo Alisona nikt nie zastąpi. Prawda jest taka że gdybyśmy zagrali dobrze to byśmy wbili dwie może trzy bramki.
BigAnfield 11.03.2020 23:39 #
Smutek i zal.
Lepsza druzyna odpada z rozgrywek.
Współczuję gry druzynie, ktora wylosuje "antyfutbol" w nastepnej rundzie.
greggie 11.03.2020 23:40 #
Możemy teraz skupić się na lidze >>>trzeba żartować aby nie zwariować-naprawdę szkoda-awans był na wyciągniecie ręki
użytkownik zablokowany 11.03.2020 23:41 #
Adrian. Czemu nie podales na lewo. Kurwa wolny Robbo. Caly wysilek poszedl w pizdu. Teraz te hieny pastwic sie beda.
krzycho99 11.03.2020 23:41 #
BigAnfield

Ten antyfutbol przyniósł im dwa finały LM.
Owen89 11.03.2020 23:41 #
Szkoda, że mając 2:0 nie udało się utrzymać. Jak to jest nie grać w finale LM ? ;) już niedługo mistrzostwo, rekompensata za wszystko
BigAnfield 11.03.2020 23:42 #
krzycho99
Ktorych nie wygrali
VII 11.03.2020 23:42 #
Dla mnie zobrazowaniem tego meczu jest poprzeczka Robertsona. Niby cały mecz napór i awans na wyciągnięcie ręki, a mimo to niemoc i brak szczęścia. Przecież myśmy mięli ich na widelcu, a Firmino mógłby dziś skompletować hattricka. Ale tak bywa w życiu. Dla mnie Atletico nie zasłużyło taką grą na awans i daleko nie zajdą w LM. Adrian dał ciała, ale równie dobrze mógł nas pogrążyć VVD z Gomezem już w pierwszym minutach meczu.

Mimo wszystko jestem usatysfakcjonowany emocjami i atmosferą tego meczu. Nie zawsze się da wygrywać wszystko jak leci. A my graliśmy bardzo dobrze i wstydu nie było. YNWA Panowie i Panie ;))
m4rvell 11.03.2020 23:42 #
VII ewidentnie nasza porażka to błąd Adriana przy pierwszej bramce. Gdyby pierwsza bramka padła w innych okolicznościach miałbym takie same zdanie co Ty, jednak on nam zawalił mecz i nie dziw się, że tym razem emocje wyleją się jak szambo na niego.

Nie wypowiadam się ogólnie, ale niestety i mnie ruszyło to co zrobił Adrian...
użytkownik zablokowany 11.03.2020 23:44 #
I druga sprawa ze Klopp nie robi zmian. To juz bylo dzis wyjatkowo irytujace. Kopiacy sie po czole Firmino, Ox w drugiej polowie zaslugiwali na zmiany. Origi wchodzi w dogrywce i znowu te nieszczesne skrzydlo. Gramy wrzutki o rosly napastnik musi grac z woli trenera na skrzydle. Masakra jakas. Wydaje mi sie ze upartosc naszego Bossa przegrala ten mecz.

Mane tez nie byl soba, za bardzo czarowal.
ivers 11.03.2020 23:46 #
Szkoda, gdyby grał Allison awans byłby nasz.Adrian to jednak nie ta półka i zniweczył wysiłek całej drużyny. Teraz trzeba postawić kropkę nad i w PL która w tym sezonie była priorytetem.
caharin7 11.03.2020 23:46 #
To nie wina Adriana, szkoda tej poprzeczki Robo, nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji, to było 90 min świetne w naszym wykonaniu ale brakło stempla. Oblak grał bardzo dobrze, młody Morata 2 bramki, wykorzystali swoje okazji i wygrali. Adrian nigdy nie będziesz szedł sam, ja będę z Tobą. Mistrza mamy i to jest dla mnie najważniejsze, a czekam 20 lat. LM to miał być bonus. Nie wyszło, trudno.
VII 11.03.2020 23:47 #
m4rvell Nie dziwię się. Ale mimo wszystko trzeba pamiętać że to bramkarz rezerwowy, który bądź co bądź pomógł wygrać nam coś nieoczekiwanego. Nie chcę go bronić, bo widać że zawalił. Ale mogliśmy spokojnie ten mecz zamknąć w 90 minutach i to jest fakt. Kiedy już zdobyliśmy bramkę to trzeba było to wykorzystać.
m4rvell 11.03.2020 23:52 #
VII mogliśmy zamknąć w 90 minutach i byśmy to zrobili, ale zabrakło skuteczności i szczęścia. Wiem, że to rezerwowy bramkarz, przy drugiej i trzeciej bramce nie udało mu się interweniować i jeśli w takich okolicznościach padła by pierwsza bramka, to nic bym nie mówił, ale naprawdę przez głupotę straciliśmy pierwszego gola i morale na resztę meczu... Jestem wściekły właśnie za to i konkretnie na Adriana,.