LIV
Liverpool
FA Cup
28.02.2024
21:00
SOU
Southampton
 
Osób online 1116

Manchester City uhonoruje Liverpool


Pep Guardiola potwierdził, że podczas spotkania w przyszłym tygodniu, zespół Liverpoolu zostanie uhonorowany przez zawodników Manchesteru City. The Reds podejdą do tego spotkania jako mistrzowie Anglii po tym, jak w ostatni czwartek the Citizens polegli w spotkaniu z Chelsea 2:1, tracąc matematyczne szanse na odrobienie strat do Liverpoolu.

Hiszpan obiecuje również, że w przyszłym sezonie jego zespół będzie lepiej przygotowany i podejmie walkę w rywalizacji z pozostałymi ekipami o odebranie tytułu the Reds.

Zapytany o szpaler dla zawodników Liverpoolu odparł: - Oczywiście, że to zrobimy. Liverpool zawsze jest przyjmowany na Etihad z szacunkiem, nie mają powodów do narzekań. Zrobimy to, ponieważ na to zasłużyli.

Podopieczni Guardioli przegrali wyścig o mistrzostwo Premier League, tracąc do ekipy Kloppa 23 punkty rok po tym, jak zdobywając 98 punktów i wyprzedzając Liverpool o jedno oczko, sami sięgnęli po trofeum.

Manchester City podejmie nowych mistrzów Premier League w czwartek na Etihad Stadium.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (3)

Juluz 28.06.2020 02:40 #
Gdyby takie słowa wypowiadał Mourinho - węszyłbym spisek, po Guardioli nie spodziewam się jednak jakichkolwiek słownych zagrywek.
Liverbird1979 28.06.2020 10:09 #
Szanuję Pepa jak i MC. Mimo wszystko wolał bym żeby UEFA utrzymała 2 letni zakaz udziału w europie. No i mam nadzieję, że wówczas najemnicy typu Sterling opuszczą ten klub. Chciał bym też żeby to zrobił Pep. Wówczas nasza dominacja w najbliższej dekadzie mogła by być jak najbardziej realna.
VII 28.06.2020 10:54 #
A ja z kolei bardzo szanuję Pepa jako że jest naszym nemezis i bardzo wymagającym przeciwnikiem, który bądź co bądź pośrednio wprowadził nas piedestał angielskiej i międzynarodowej piłki. Nie bylibyśmy dziś w tym samym miejscu gdyby nie ta narastająca motywacja do przeskoczenia poziomu jego drużyny. Tak w ogóle zauważyłem, że Pep w tym roku już nie jest tym tzw. łysym wężem jeśli chodzi o wystąpienia na konferencjach i wywiadach (wiecie zapewne co mam na myśli). Natomiast jeśli chodzi o Manchester City to mój szacunek do tego klubu jako marki jest umiarkowany lub nawet znikomy. Tak jak już wcześniej było wałkowane na tej stronie setki razy, Oni zaistnieli w piłce tylko dlatego że pewien pan w sukience miał już garaże pełne pozłacanych supersamochodów, wybudował wieżowce na całym świecie i dosłownie nudziło mu się. Ten projekt miał na celu ocieplić wizerunki emirów arabskich na zachodzie po tych wszystkich aferach z korupcją i atakach terrorystycznych, po to aby w przyszłości mieli swobodniejszy dostęp do zagranicznych inwestycji. Oni jako klub nie powinni być w ogóle do nas przyrównywani pod względem siły i zasięgu. Najsmutniejsze jest to że Newcastle jako klub s bogatą tradycją i osiągnięciami zaczyna podążać ich drogą.

Pozostałe aktualności