05.05.2024
17:30

Osób online 932

Wieści z niedzielnych meczów Czerwonych

Jordan Henderson z opaską kapitańską przebywał wczoraj na boisku przez 67 minut, a Anglicy pokonali na Wembley 2:1 Belgię w ramach rozgrywek Ligi Narodów.

Dla pomocnika Liverpoolu był to pierwszy występ od czasu ligowej potyczki z Chelsea na Stamford Bridge.

Synowie Albionu przegrywali 0:1 po bramce Lukaku. Swój udział przy wyrównującym trafieniu miał Hendo, który został sfaulowany w polu karnym Czerwonych Diabłów. Jedenastkę na gola zamienił Marcus Rashford. Zwycięskiego gola w drugiej odsłonie strzelił Mason Mount.

Trent Alexander-Arnold także wystąpił w Londynie i został zmieniony w 78. minucie. Cały mecz na ławce rezerwowych w Belgii spędził Divock Origi.

Georginio Wijnaldum i Virgil Van Dijk zagrali całe spotkanie w barwach Holandii, która zremisowała na wyjeździe bezbramkową z Bośnią i Hercegowiną.

Andy Robertson z kadrą Szkocji cieszył się zwycięstwem ze Słowacją (1:0) na Hampden Park. Z kolei Diogo Jota wszedł na plac gry w drugiej połowie meczu Francji z Portugalią, który zakończył się remisem 0:0.

Harry Wilson i Neco Williams reprezentowali Walię, która zremisowała 0:0 z Irlandią w Dublinie.

Wilson rozpoczął mecz w pierwszej jedenastce i w 67 minucie został zmieniony przez swojego klubowego kolegę. Caoimhin Kelleher obserwował spotkanie z ławki rezerwowych.