LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1340

Klopp odpowiada na list młodego kibica


Jürgen Klopp odpowiedział na list młodemu kibicowi Liverpoolu, który stanął przed obliczem zmiany szkoły, co zapewniło mu sporą dawkę stresu.

11-letni Lewis Balfe był niezwykle zdenerwowany perspektywą rozpoczęcia nauki w nowej szkole.

Młody fan Liverpoolu, który często zmaga się z uczuciem stresu i wewnętrznego niepokoju zapytał Kloppa, czy też się denerwuje przed meczami the Reds i jak sobie z tym radzi.

Treść listu Kloppa do Lewisa brzmiała następująco:

- Cześć Lewis! Chcesz bym wyjawił Ci moją tajemnicę? Oczywiście, że się denerwuję i prawdę powiedziawszy zacząłbym się martwić, gdybym nic nie czuł! Kiedy to się dzieje, staram się zamienić uczucie stresu w pozytywną energię.

- Wiem, że dla chłopca w Twoim wieku, może wydać się dziwne, że menadżer Liverpoolu czuje to samo co Ty, ale właśnie tak jest.

- Z Twojego listu wynika, że jesteś rozważnym i opiekuńczym chłopcem, a posiadając te cechy, trudno jest uniknąć zdenerwowania w różnych sytuacjach.

- Zapytałeś mnie, co robię z moimi piłkarzami, gdy tak się czują. Odpowiedź jest bardzo prosta. Cały czas im przypominam, jak bardzo są dla mnie ważni i jak mocno w nich wierzę. Nie wątpię, że uzyskujesz podobne wsparcie od najbliższych.

- Nie musisz się martwić niektórymi sprawami. Jak wiesz przegrałem więcej, niż jeden finał w swoim życiu i to oczywiście niefajne uczucie. Z pomocą rodziną i przyjaciół kontynuowałem jednak swoją drogę, by na koniec cieszyć się sukcesem.

- Gdybym cały czas zastanawiał się nad tymi złymi historiami, na pewno o wiele trudniej byłoby mi świętować późniejsze triumfy w Liverpoolu. 

- Staraj się myśleć wyłącznie pozytywnie. Przed Tobą wspaniałe chwile w życiu, okres dorastania, którym musisz się cieszyć.

- Nie zapominaj, że jesteś częścią wielkiej rodziny Liverpoolu, która pragnie Twego szczęścia. 

- Wsparcie kibiców wiele znaczy dla mnie i moich piłkarzy. Mam nadzieję, że ten list utwierdzi Cię w przekonaniu, że również wspieramy Ciebie.

You'll Never Walk Alone

Jürgen

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Gin 12.10.2020 13:38 #
Jürgen wciąż czekam aż odpiszesz mi na mój list :)
Była tam prośba o 5 biletów dla "Wilków" na ważny mecz w loży VIP.... :P

Pozostałe aktualności

Moyes przed derbami  (0)
01.04.2025 22:21, FroncQ, Sky Sports
Alisson wybrany najlepszym piłkarzem marca  (0)
01.04.2025 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk prosi fanów o energiczny doping  (0)
01.04.2025 20:00, A_Sieruga, liverpoolfc.com
Przedstawienie rywala: Everton  (0)
01.04.2025 19:29, Redbeatle, liverpoolfc.com
Wieści kadrowe przed derbami Merseyside  (0)
01.04.2025 18:29, Wiktoria18, liverpoolfc.com

Notice: file_put_contents(): Write of 6 bytes failed with errno=28 No space left on device in Unknown on line 0

Warning: session_write_close(): Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /var/opt/remi/php82/lib/php/session, handler: Phalcon\Session\Adapter\Stream::write) in Unknown on line 0