05.05.2024
17:30

Osób online 934

Koncert Diogo Joty w Lizbonie

Diogo Jota strzelił 2 bramki i dołożył asystę walnie przyczyniając się do zwycięstwa Portugalii ze Szwecją (3:0) w Lizbonie w spotkaniu 4. kolejki Ligi Narodów.

Napastnik Liverpoolu najpierw popisał się dobrym podaniem do zawodnika Man City - Bernardo Silvy, a później tuż przed przerwą z bliskiej odległości ze stoickim spokojem wpakował piłkę do siatki rywali.

W drugiej odsłonie Jota ruszył z akcją lewą flanką, ściął w pełnym biegu do środka i nie dał szans golkiperowi gości na skuteczną interwencję.

Neco Williams zapisał na swoim koncie asystę w barwach reprezentacji Walii.

Prawy obrońca the Reds dograł futbolówkę do Jonny'ego Williamsa, co w późniejszym rozrachunku zapewniło im zwycięstwo 1:0 w konfrontacji z Bułgarią.

Virgil van Dijk i Gini Wijnaldum rozegrali pełne 90 minut w wyjazdowym meczu Holandii z Italią, zakończonym remisem 1:1.

Jordan Henderson wszedł z ławki rezerwowych w drugiej połowie, jednak Anglicy przegrali 0:1 na Wembley z Danią. Trent Alexander-Arnold i Joe Gomez spędzili całe spotkanie na ławce rezerwowych.