Warning: mime_content_type(/var/www/lfc.pl/www/app/config/../../public/images/posts/36/900x460/1.jpeg): Failed to open stream: No such file or directory in /var/www/lfc.pl/www/app/controllers/IndexController.php on line 175
Wiadomość od Van Dijka
PSG
Paris Saint-Germain
Champions League
08.04.2026
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1202

Wiadomość od Van Dijka


Obrońca Liverpoolu Virgil Van Dijk wysłał wiadomość, po tym jak potwierdziła się diagnoza uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego.

Holenderski obrońca the Reds został bezmyślnie zaatakowany przez bramkarza Evertonu – Jordana Pickforda.

Klub na tą chwilę nie jest w stanie określić długości absencji swojego podstawowego zawodnika. Reprezentanta pomarańczowych czeka operacja, po której jego sytuacja zostanie ponownie oceniona.

- Jestem teraz w pełni skoncentrowany na powrocie do zdrowia i zrobię wszystko co w mojej mocy, aby wrócić tak szybko jak to możliwe. Pomimo oczywistego rozczarowania jestem głęboko przekonany, że w trudnych warunkach i z Bożą pomocą będę mógł wrócić sprawniejszy i silniejszy niż kiedykolwiek – powiedział Van Dijk.

- W piłce nożnej jest jak w życiu. Nic nie dzieje się bez powodu. Najważniejsze jest to żeby utrzymać poziom, niezależnie od tego czy przechodzimy przez wzloty i upadki. Dzięki wsparciu mojej żony, dzieci, rodziny i wszystkich w Liverpoolu jestem gotowy na to wyzwanie.

- Chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie, które było dla mnie i dla mojej rodziny bardzo ważne. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby wesprzeć moich kolegów z zespołu w jakikolwiek sposób. Mam nadzieję, że uda mi się wyprzedzić planowaną datę powrotu o kilka tygodni. Wrócę.

W klubie nie wykluczają tego, że Van Dijk zagra jeszcze w tym sezonie.

Źródła podają jednak, że jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić czy Klopp będzie musiał sobie radzić resztę sezonu bez Holendra.

Liverpool został z nominalnymi dwoma środkowymi obrońcami – Joe Gomezem i Joëlem Matipem. Brazylijski pomocnik Fabinho jest postrzegany jako awaryjne zastępstwo.

The Reds kolejny mecz zagrają w środę wieczorem w Lidze Mistrzów. Przeciwnikiem będzie Ajax Amsterdam, a mecz zostanie rozegrany w Holandii.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (4)

ynwa19 19.10.2020 10:19 #
Dasz radę! Bo kto jak nie Ty.
Jeszcze poprowadzisz nas do wielu sukcesów,jestem o tym w 100% przekonany.
Tylko nic na siłę,lepiej wrócić miesiąc później niż zbyt wcześnie i podejmować niepotrzebne ryzyko.
Trzymaj się Virgil i wracaj do zdrowia-:)
aro8 19.10.2020 12:23 #
Ciekawe czy przeczyta.
RedFan1892 19.10.2020 13:26 #
Dziku wierzę w Ciebie, ponieważ widać na meczach jaką jesteś skałą. Więc życzę szybkiego powrotu. Kuruj się. YNWA!!! 💪💪
caharin7 19.10.2020 14:49 #
Kuruj się Mistrzu i wracaj do rodziny YNWA

Pozostałe aktualności

Fowler: Piłkarzom brak pewności siebie (2)
05.04.2026 22:02, Gall1892, thisisanfield.com
Virgil: To był okropny dzień (3)
04.04.2026 22:37, Gall1892, liverpoolfc.com
Skrót meczu (0)
04.04.2026 22:33, Gall1892, własne
Konferencja Arne Slota po blamażu z City (47)
04.04.2026 18:48, ManiacomLFC, liverpoolfc.com
Szoboszlai: Zabrakło nam ducha walki (6)
04.04.2026 17:21, AirCanada, Sky Sports
Haaland: Perfekcyjne popołudnie (1)
04.04.2026 16:51, AirCanada, Sky Sports
Statystyki (1)
04.04.2026 16:17, AirCanada, Sky Sports