LIV
Liverpool
Premier League
11.05.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1718

Podziękowania od Grześka


Witam czerwoną rodzinę! Od wielu lat wspomagacie moja walkę ze Stwardnieniem Rozsianym, przekazując przy rozliczeniu z fiskusem swój 1%, który przeznaczam na rehabilitację i leczenie. Co roku dzięki Waszemu wsparciu mam zagwarantowane środki na opłacenie 5 tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego w specjalistycznym ośrodku dla chorych na SM w Dąbku. Korzystam również z rehabilitacji w drugim ośrodku dla chorych na SM w Bornym Sulinowie. Dzięki specjalistycznej rehabilitacji, która jest podstawowym narzędziem do walki z chorobą, utrzymuję dobra sprawność pomimo 30 letniego stażu choroby. Dodatkowo mam środki na opłacenie lekarstw. Coraz trudniej o uzyskanie wsparcia z instytucji państwowych, więc dzięki odpisowi z 1%, stać jest mnie na opłacenie takich turnusów. 

Jeśli byłby ktoś zainteresowany odpisem 1% ze swojego podatku na moja rehabilitację, to proszę się kierować poniższym wpisem, zajrzeć na moją stronę w Fundacji, lub proszę o kontakt, email [email protected].

Wpisujemy w PIT

Numer KRS: 0000037904 wpisujemy we wniosku o przekazanie 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)

Cel szczegółowy: 5154 Nakonieczny Grzegorz wpisujemy w informacjach uzupełniających.
Dla wiarygodności podaje stronę internetową w Fundacji https://dzieciom.pl/podopieczni/5154 gdzie mam założone subkonto. Nie zbieram darowizn tylko i wyłącznie odpis 1% z podatku.
Dziękuję za wszelka pomoc!

Ircek - Grzesiek

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Porażka 3:1 z Chelsea!  (23)
04.05.2025 18:17, Gall1892, własne
Skład na mecz z Chelsea!  (20)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com