13.05.2024
21:00

Osób online 1174

Real zwycięski w El Clasico

We wczorajszym klasyku ligi hiszpańskiej, Królewscy pokonali na własnym terenie 2:1 Barcelonę. Real przynajmniej do wieczora, kiedy swój mecz rozegra Atletico, pozostanie liderem La Liga z 66 punktami na koncie.

Gole dla gospodarzy strzelali Karim Benzema oraz Toni Kroos, a dla Katalończyków gola zdobył Óscar Mingueza.

Skład Realu: Courtois; Lucas (43' Odriozola), Nacho, Militão, Mendy; Casemiro, Kroos (73' Isco), Modrić, Valverde (61' Asensio); Vinícius (73' Marcelo) i Benzema (73' Mariano).

Komentarze (5)

Glajskor 11.04.2021 10:45 #
Jest błąd w tytule, bo Gran Derbi to derby Sevilli, czyli Real Betis vs Sevilla. Mecz Real vs Barcelona to El Clasico.
AirCanada 11.04.2021 10:49 #
Racja :-)
użytkownik zablokowany 11.04.2021 11:20 #
Dawno nie widziałem tak szczęśliwego wolnego, jak ten Kroosa wczoraj. Nie dość, że rykoszet od Desta, to Alba wyłączył mózg, bo piłka była lekko do wybicia z linii. Zresztą Alba wczoraj obie bramki zafundował.

A sędzia zajebisty :D 5 min. ogarniał sprzęt, a do meczu doliczył minutę mniej niż to robił. I ta poprzeczka Barcy z 93' haha.

Jedno z najciekawszych i najbardziej bekowych klasyków ostatnich lat.
kuczq 11.04.2021 11:40 #
Sprzęt ogarniał 2 minuty. Powinien doliczyć o minutę więcej, ale wielki błąd to nie był.
Radbug 11.04.2021 12:54 #
Miejmy nadzieje, że pogoda sprawi, że wyjdą z tego meczu bardziej zmęczeni.