Osób online 1387

Skład Liverpoolu na Villarreal

Pierwszy skład: Alisson, Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Thiago, Diaz, Salah, Mane.

Rezerwowi: Adrian, Kelleher, Milner, Keita, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Minamino, Jota, Origi, Matip, Williams, Elliott.

Curtis Jones i Kostas Tsimikas walczą z chorobami i nie znaleźli się dziś w kadrze meczowej.

perelka 27.04.2022 19:53 #
Tak mi się marzy 3:0 do przerwy i zobaczyć jeszcze Elliotta w tym sezonie na placu gry
Kto wie :)
PHILIPS-182 27.04.2022 19:55 #
Ławka średnia. Jeśli mecz będzie wyglądał jak z Evertonem w niedzielę to Origi się nam dziś przyda. Łatwo nie będzie raczej. Oby Diaz rozerwał obronę Villarrealu bo raczej będzie dobrze zorganizowana.
A może siądziemy na nich porządnie od początku meczu i do przerwy będzie 3:0?
adamne 27.04.2022 20:03 #
Ta "średnia" ławka jest lepsza niż nasz pierwszy skład kilka lat temu :)
PHILIPS-182 27.04.2022 20:22 #
A to jest fakt niezaprzeczalny :)
Sorry umknął mi Keita. Na szybko w robocie rzuciłem okiem a głównie o pomoc mi chodziło. Po awans The Reds!
krzycho765 27.04.2022 19:56 #
Wiadomo lepsi oni niż potężny Bayern. Ale stresik jest lecimy
Sherwood97 27.04.2022 19:57 #
Do boju!
Piotr72 27.04.2022 19:57 #
No Pany.Nie ma miękkiej gry.Idziemy po zwycięstwo.
cezarkop 27.04.2022 20:01 #
W drodze po finał, innej opcji nie ma.
kuczq 27.04.2022 20:03 #
Zero zaskoczeń. Nawet Konate przewidziałem. To będzie mecz z cyklu czekamy, aż Keita w drugiej połowie zmieni Hendersona

caharin7 27.04.2022 20:23 #
Po zwyciestwo,liczę bardzo na Diaza i Salaha.Jednak myslę ze moze byc ciezko.Jak nic postawią autobus i będą grac z kontry.Thiago wierzę w Ciebie.
Snatchi 27.04.2022 20:25 #
Díaz ostanio częściej od Joty wychodzi w pierszym
cezarkop 27.04.2022 21:12 #
Jakiś wniosek w związku z tym.?
adamne 27.04.2022 21:17 #
Bo jest lepszy od niego, przynajmniej jeśli chodzi o grę na lewym skrzydle.
Kijoraptor 27.04.2022 20:28 #
Trzeba wypracować dobrą przewagę przed rewanżem. Stać nas na to, kontrola meczu i wykorzystanie swoich atutów, różne, dośrodkowania, podania Thiago. Liczę na Mane i Salaha z golami i asystami.
Lookout 27.04.2022 20:30 #
Cieszmy się tą piłkarską ucztą i pokażmy światu, że Liverpool to nie jest poziom Juve czy Bayernu lecz jest przynajmniej szczebel nad nimi. Do boju The Reds!
Gomus89 27.04.2022 20:45 #
Cieszę się że kolumbijski diabełek:D, w pierwszym składzie. Mam nadzieję że da ogień. Tylko nie zlekceważyć. I będzie super, jakaś fajna zaliczka. Dwa zero biorę w ciemno. Go Liverpool. YNWA!!
JareckiYNWA 27.04.2022 21:26 #
Ja w ogóle obrazu nie mam na Polsacie. ciemność. TVP ratuje, już na telefonie oglądałem i mi się przypomniało ze środa i TVP puszcza:)
19SG90 27.04.2022 20:56 #
Z wiarą, z szacunkiem, po zwycięstwo!!! YNWA!!!
roberthum 27.04.2022 21:33 #
Za staranowanie piłkarza przeciwnika? Nie no bez jaj, ale to była klarowna sytuacja i Holender jak najbardziej zasłużył
użytkownik zablokowany 27.04.2022 21:34 #
cider 27.04.2022 21:38 #
@roberthum a Coquelin za faul na TAA nie zasłużył na żółtą?
roberthum 27.04.2022 21:38 #
Tam też mógł sędzia dać kartonik, ale to nie była aż tak jednoznaczna sytuacja jak z VvD
radoLFC 27.04.2022 21:42 #
Była bardzo jednoznaczna, szarpał Trenta rękami, bez szans na zdobycie piłki.
użytkownik zablokowany 27.04.2022 21:43 #
roberthum 27.04.2022 21:44 #
Tak, ale Holender po prostu wbił się w rywala w pełnym biegu taranując go. Nie ma co , bo faul Holendra to murowany kartonik, a za faul na TAA też był dał kartkę, ale wg mnie nie ma co porównywać do faulu Holendra
Kijoraptor 27.04.2022 21:48 #
Serio ? Kartka robert?? Litości. Na połowie rywala, bez szans na wyjście z piłką, a Trent wychodził na strzał.
roberthum 27.04.2022 21:54 #
Oczywiście, że kartka. Zauważ ile siły włożył w to zagranie VvD. Po prostu staranował zawodnika i choćby dlatego zasłużył na kartke
użytkownik zablokowany 27.04.2022 21:32 #