13.05.2024
21:00

Osób online 1086

Raport z meczów międzynarodowych

W czwartek kolejna grupa zawodników Liverpoolu zaliczyła występy w reprezentacji swoich krajów.

W Europie rozgrywane są mecze Ligi Narodów. W kadrze Portugalii w pierwszym składzie wygranego 2:0 meczu z Czechami wystąpił Diogo Jota, którego w 80. minucie zmienił Rafael Leão.

W wyjściowym ustawieniu znalazł się też Konstantinos Tsimikas, którego Grecja mierzyła się z rywalami z Cypru. Ekipa Hellady wygrała 3:0, a obrońca Liverpoolu rozegrał pełne spotkanie.

Podczas przegranego 2:3 meczu z Kosowem w koszulce Irlandii Północnej na Stadiumi Fadil Vokrri w Prisztinie przez ostatnich 10 minut biegał także Conor Bradley.

Jednocześnie trwają eliminacje do Pucharu Narodów Afryki. W meczu Gwinea – Malawi Naby Keïta strzałem z 91. minuty zapewnił swojej drużynie skromne zwycięstwo 1:0.