05.05.2024
17:30

Osób online 845

Wieści z wypożyczeń

W weekend swoje szanse na występy otrzymało kilku wypożyczonych zawodników z naszego klubu. Zobaczcie, jak im poszło nie tylko na angielskich stadionach.

W the Championship Rhys Williams pomógł Blackpool w odniesieniu zwycięstwa w potyczce z Reading (1:0). Stoper rozegrał pełne zawody na Bloomfield Road.

Conor Bradley również może się pochwalić 90-minutowym występem, a jego Bolton zremisował 1:1 z Ipswich Town w meczu League One.

Młody zawodnik wystąpił w nietypowej roli prawoskrzydłowego i wypracował rzut karny, po którym padł gol dla Wanderers.

- Robi systematyczne postępy. Pokazał się z dobrej strony w wielu akcjach, szczególnie w pierwszej połowie. W defensywie zaprezentował się solidnie. W drugiej połowie zabrakło mu nieco paliwa, ale z czasem będzie coraz lepiej przygotowany pod kątem kondycyjnym. Jego obecność w składzie jest dla nas ekscytującym przeżyciem - mówił tuż po meczu menadżer Boltonu - Ian Evatt.

James Balagizi zagrał w barwach Crawley Town w spotkaniu na poziomie League Two, przebywając na placu gry przez 69 minut. Jego drużyna przegrała 0:1 z Carlisle United.

Adam Lewis spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych, a Newport County zremisowało 1:1 z Sutton United.

Vitezslav Jaros z perspektywy rezerwowego oglądał mecz Stockport County, które na własnym terenie przegrało 2:3 z Barrow.

Jakub Ojrzyński w polskiej ekstraklasie nie otrzymał szansy występu w barwach Radomiaka, który w trzeciej kolejce przegrał z Górnikiem Zabrze (0:3).

W piątkowy wieczór Billy Koumetio zagrał dla rezerw Austrii Wiedeń, która pokonała 4:2 Blau-Weiss Linz w tamtejszej drugiej lidze.