05.05.2024
17:30

Osób online 955

Keane zaskoczony postawą Liverpoolu

Roy Keane powiedział, że Liverpool negatywnie zaskoczył go swoją postawą na Craven Cottage w sobotnie popołudnie. The Reds zremisowali 2:2 z Fulham, a beniaminek Premier League przez wiele momentów meczu potrafił grać na wysokim i równym poziomie.

Gole Darwina Nuneza i Mohameda Salaha w drugiej połowie wystarczyły Liverpoolowi do zaledwie jednopunktowej zdobyczy.

Po raz pierwszy od 2017 roku, the Reds zainaugurowali sezon bez wygranej.

Były zawodnik Manchesteru United określił interwencję Van Dijka w polu karnym, po której został podyktowane wapno za faul na Mitroviciu mianem 'niezdarnej'.

- Oczywiście, że tak - powiedział Keane, spytany, czy zaskoczył go remis Liverpoolu na boisku w Londynie.

- Liverpool zagrał dużo gorzej, aniżeli w spotkaniu o Tarczę Wspólnoty kilka dni wcześniej.

- W ich grze było sporo nieporozumień i boiskowej nieporadności. W drugiej połowie zagrali na mocniejszym poziomie, jednak to nie wystarczyło do wygranej.

- Ciągle mają w sobie mnóstwo jakości, ale nie potrafili wyłożyć kart na stół.

- Być może myśleli, ze to będzie łatwe popołudnie, jednak boisko wszystko zweryfikowało.

- Rzut karny? Uważam, że Van Dijk dał pewne podstawy arbitrowi do podyktowania jedenastki. Jego interwencja była dość niezdarna - podsumował Keane.

Komentarze (15)

olgierd73 08.08.2022 10:02 #
Keane,Rooney,a wcześniej Ferdinand mądrzą się na temat naszej drużyny.Wiadomo,że byli gracze Mułów dobrego słowa o naszych nie powiedzą.Do diabła,nie ma innych "ekspertów"?
manero 08.08.2022 10:06 #
Przecież powiedział jak było, a że było chujowo to tak też to określił.
roberthum 08.08.2022 10:20 #
Nawet kibice Liverpoolu nie są w stanie powiedzieć dobrego słowa o naszym występie. Powiedział jak było, bez owijania w bawełnę
Gorol 08.08.2022 10:39 #
Potwierdził tylko to co wszyscy widzieliśmy niestety brak agresji i woli wygrania,pierwsza połowa do zapomnienia
Madara 08.08.2022 10:53 #
Keane ostatnio ciągle zachwalał Liverpool i były o tym newsy na stronie, coś żadko odwiedzasz LFC.pl albo nie śledzisz jego wypowiedzi na bieżąco.
użytkownik zablokowany 08.08.2022 10:56 #
Nic złego nie powiedział, stwierdził tylko fakty, mogę się podpisać pod tą wypowiedzią mimo , że też uważam go za buca.
Karasu 08.08.2022 10:48 #
Madara 08.08.2022 10:57 #
Arnold jako śpd to ciekawy koncept pytanie czy nie ucierpi na tym jego kreatywność bo w obronie wiadomo że jest kiepski, może pozycja wyżej coś na wzór Fernandesa w United byłaby dla niego dobrą opcją? Tak czy siak prawda jest taka że jak kontrolujemy spotkanie i utrzymujemy się często przy piłce to z Trenta mamy mnóstwo pożytku, gdy przychodzi nam się bronić i gra się nie klei to wtedy Trent nie tylko nic nie daje a wręcz sabotuje naszą defensywę. To zadanie dla Kloppa aby właśnie na takie mecze postawić na Milnera albo Gomeza na prawej flance. Trent nie musi grać w każdym spotkaniu, chłop i tak w sezonie rozegra te 40 meczy minimum.
CzerwonyBartek 08.08.2022 11:10 #
Ooooo Jezu xD Najlepszy prawy obrońca od czasów Daniego Alvesa jest do wywalenia z boku obrony. Supcio. Uwielbiam was chłopaki.
RealPePe 08.08.2022 11:15 #
Trencik talencik to nie jest prawy obrońca, aby nim być, należy choć w najmniejszym stopniu potrafić bronić, a un nihuhu tego nie potrafi. Środek pomocy dla Anglika i mamy tak jakby transfer do środka pola ;)
Hawken17 08.08.2022 11:48 #
"Nie jest to prawy obrońca" - dlatego wygrał wszystko co było do wygrania na pozycji prawego obrońcy w wieku 23 lat. Po prostu uwielbiam takie stwierdzenia!
Karasu 08.08.2022 12:52 #