21.04.2024
17:30

Osób online 867

Wieści z wypożyczeń

8 wypożyczonych przez Liverpool piłkarzy miało okazję pokazać swoje umiejętności na różnych poziomach rozgrywkowych w trakcie minionego weekendu.

Na zapleczu Premier League Tyler Morton zaliczył pełen występ w barwach Blackburn. Wędrowcy pokonali 2:1 Millwall w sobotnie popołudnie.

Conor Bradley również 'odhaczył' 90 minut w League One. Jego Bolton ograł 2:0 Lincoln City.

Adam Lewis i Vitezslav Jaros reprezentowali barwy swoich tymczasowych pracodawców w League Two. Lewis zaliczył asystę przy golu, a Newport County triumfowało 2:1 nad Leyton Orient. Z kolei czeski golkiper w barwach Stockport County zanotował remis (1:1) z Walsall.

Sepp van den Berg rozpoczął w wyjściowej jedenastce spotkanie Bundesligi pomiędzy Schalke a Augsburgiem. Holender nabawił się urazu kostki w drugiej połowie i musiał zostać przewieziony do szpitala. Beniaminek przegrał 2:3 na Veltins-Arena.

Marcelo Pitaluga, Fidel O'Rourke i Jakub Ojrzyński również doznali goryczy porażki.

Macclesfield FC, gdzie występuje Brazylijczyk, przegrał 1:2 z Bootle. Ojrzyński w końcu doczekał się debiutu w polskiej ekstraklasie, ale jego Radomiak przegrał u siebie 0:2 z Cracovią.

O'Rourke w barwach Caernarfon Town musiał uznać wyższość ekipy Pontypridd United (1:3).