05.05.2024
17:30

Osób online 892

Wieści z wypożyczeń

Dziewięciu graczy Liverpoolu znajdujących się na wypożyczeniach, brało udział w weekendowych meczach swoich zespołów.

Fidel O’Rourke ponownie strzelił gola dla Caernarfon Town w wygranym 4:0, wyjazdowym meczu Pucharu Walii we Flint Mountain, wykazując się determinacją i dobijając piłkę do bramki, zanim został przewrócony przez bramkarza.

W Championship, Tyler Morton rozegrał 87 minut dla Blackburn Rovers w wygranym 3:0 spotkaniu z Rotherham United na Ewood Park.

Conor Bradley wyszedł w pierwszym składzie Bolton Wanderers i rozegrał 78 minut w przegranym 0:1 meczu z Forest Green Rovers w League One.

W League Two Max Woltman pojawił się na boisku w przerwie i pomógł Doncaster Rovers odrobić straty, by zremisować z Leyton Orient 1:1. Napastnik został następnie wybrany przez kibiców zawodnikiem meczu.

- Max był świetny i wykazywał dużą energię w pressingu, kiedy otrzymywał piłkę, potrafił dobrze ją rozegrać i nas napędzać – powiedział menadżer Doncaster, Gary McSheffrey.

- Dużo widział i gubił zawodników znajdujących się wokół niego, niemal stworzył sobie doskonałą okazję, ale obrońca dobrze zablokował jego strzał.

- Zrobił wszystko, czego od niego oczekiwaliśmy i wykorzystał swoją szansę w walce o większą liczbę minut na boisku.

W innych spotkaniach League Two, Vitezslav Jaros zachował ważne czyste konto dla Stockport County w wygranym 1:0 spotkaniu z Bradford City, a Adam Lewis brał udział w pierwszej połowie przegranego przez Newport County 0:1 starcia z Rochdale.

Leighton Clarkson pojawił się 57 minucie przegranego przez Aberdeen 0:4, wyjazdowego meczu z Dundee United w szkockiej Premier League.

Bramkarz Marcelo Pitaluga rozegrał cały mecz, a jego Macclesfield FC wygrało 6:1 z Bamber Bridge w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej FA Trophy.

Anderson Arroyo spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego Alaves przegrało 0:3 z Burgos w Segunda Division. Podobnie było w przypadku Jakuba Ojrzyńskiego, który spędził na ławce cały mecz, przegrany przez Radomiaka Radom 0:1 z Lechem Poznań

Charlotte Clarke wystąpiła w pierwszej jedenastce West Bromwich Albion, które pokonało 1:0 Stoke City w Women’s National League Premier Division. Bramkarka została zmieniona w końcówce spotkania z powodu kontuzji odniesionej w wyniku kolizji.