05.05.2024
17:30

Osób online 804

Wieści z wypożyczeń

Kilkunastu wypożyczonych zawodników Liverpoolu zbierało w miniony weekend potrzebne szlify na różnych poziomach rozgrywkowych.

Fidel O'Rourke strzelił bramkę dla Caernarfon Town w 82. minucie rywalizacji, dzięki czemu jego zespół pokonał 2:0 Flint Town United w walijskiej Premier League.

Tyler Morton rozegrał pełne spotkanie w barwach Blackburn. Wędrowcy pokonali w delegacji 2:1 Middlesbrough w the Championship i plasują się na 5 lokacie w lidze.

Rhys Williams wszedł na boisko w 82. minucie, a jego Blackpool zremisowało 3:3 z Sheffield United.

Conor Bradley od pierwszych minut reprezentował barwy Boltonu w zremisowanym (0:0) pojedynku z Barnsley w League One.

W League Two, Max Woltman zaliczył 60. minut, a jego Doncaster Rovers przegrał 0:3 z Carlisle United. Vitezslav Jaros także zanotował porażkę w barwach Stockport County z Grimsby Town (1:3). Adam Lewis przesiedział na ławce rezerwowych całe spotkanie Newport County z Crawley Town.

Marcelo Pitaluga odhaczył pełne 90 minut dla Macclesfield, jego zespół zainkasował 3 punkty w rywalizacji z Glossop North End. Z kolei Jakub Ojrzyński w polskiej ekstraklasy z perspektywy rezerwowego oglądał wygraną Radomiaka ze Śląskiem Wrocław (2:0).

W Hiszpanii Anderson Arroyo na zapleczu La Liga zaliczył pełne 90 minut przy okazji wygranego meczu Deportivo Alaves (1:0) z FC Andorra.

W Szkocji, Leighton Clarkson zagrał 70 minut dla Aberdeen w wygranym starciu z Hearts (2:0).