05.05.2024
17:30

Osób online 1145

Porażka rezerw z Kogutami

Drużyna rezerw Liverpoolu w niedzielne popołudnie musiała uznać wyższość Tottenhamu, przegrywając z Kogutami 0:2 w Kirkby w rozgrywkach Premier League 2.

Bramki Jamiego Donleya i Malachiego Fagana-Walcotta wystarczyły do pokonania zespołu the Reds, który już w pierwszej połowie radził sobie w osłabieniu, wobec czerwonej kartki dla Calvina Ramsaya.

Curtis Jones i Ben Doak rozpoczęli mecz w wyjściowej formacji, jednak zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zostali w przerwie zmienieni przez Barry'ego Lewtasa.

Skład: Davies, Ramsay, Chambers, Quansah, Jonas, Corness, Norris, Frauendorf (Blair, 75), Jones (Cain, 46), Doak (Stephenson, 46), Clark.

Niewykorzystane zmiany: Kelly, Musiałowski.