05.05.2024
17:30

Osób online 820

Rezerwy pokonują Paris Saint Germain

Billy Koumetio strzelił fantastyczną bramkę we wczorajszym pojedynku drużyny U-21 z Paris Saint Germain w ramach Premier League International Cup. The Reds zwyciężyli w starciu z Francuzami 4:2.

Stoper Liverpoolu ledwo co powrócił z wypożyczenia z Austrii Wiedeń, po czym okrasił swój występ bramką w 9. minucie pojedynku po niesamowitym uderzeniu z własnej połowy boiska, wykorzystując niefrasobliwość bramkarza PSG.

Prowadzenie Czerwonych podwyższył Luke Chambers, pewnie wykorzystując rzut karny po wcześniejszym przewinieniu na Mateuszu Musiałowskim.

Jeszcze przed przerwą kolejne trafienie na swoje konto dopisał doskonale dysponowany Koumetio.

Oludare Olufunwa dołożył czwarte trafienie dla Liverpoolu w 62. minucie.

Goście strzelili 2 bramki w samej końcówce, wykorzystując rozluźnienie w szeregach the Reds.

Skład Liverpoolu U-21: Davies, Olufunwa, Jonas, Quansah (Pitt, 80), Koumetio, Corness (Cannonier, 60), Cain, Stephenson (Morrison 65), Musiałowski (Onanuga, 80), Norris, Chambers.