05.05.2024
17:30

Osób online 1173

Raport z wypożyczeń

Leighton Clarkson zanotował dwie asysty w sobotnim starciu między Aberdeen, a Dundee United (3:1). Pomocnik dobrymi podaniami obsłużył Rossa McCroriego oraz Marley Watkins, który na boisko wszedł z ławki rezerwowych.

Clarkson na ten moment brał udział przy dziesięciu bramkach strzelonych na przestrzeni sezonu przez szkocką drużynę we wszystkich rozgrywkach (5 asyst oraz 5 trafień).

Luke Chambers z kolei rozegrał pełne 90 minut w przegranym starciu na Ibrox między Kilmarnock i Rangersami.

W kobiecej lidze szkockiej, Lucy Parry wystąpiła w meczu ekipy Hibernian Women's, wygranym 4:0 nad Hamilton Academical.

Przenosząc się do angielskiej ligi, Conor Bradley wystąpił w zremisowanym 0:0 meczu Bolton Wanderers z Morecembe w rozgrywkach League One. Grający z kolei w League Two, Jarell Quansah, pomógł Bristol Rovers zachować czyste konto w starciu z faworyzowanym Barnsley. Ten mecz również zakończył się bezbramkowym remisem.

W rozgrywkach na poziomie National League mecz zanotował Fidel O'Rourke, który wybiegł na boisko w potyczce pomiędzy Halifax i Dorking Wanderers. Jack Bearne zaliczył natomiast 66 minut w starciu między Kidderminster Harriers' oraz Boston United, grającymi w National League North. Oba mecze zakończyły się wynikiem 0:0.

Ashley Hodson weszła z ławki rezerwowych w drugej połowie zwycięskiej 2:1 rywalizacji pomiędzy Birmingham City Women i Blackburn Rovers. Charlotte Clarke z kolei stanęła w bramce West Bromwich Albion Women w przegranym 1: straciu przeciwko Liverpool Feds.