Osób online 1447

Młodzieżowcy odprawieni z kwitkiem w pucharze

Zespół U-18 został odprawiony z kwitkiem przez Herthę Berlin w pucharze SuperCupNI, przegrywając 0:3 w ostatnim meczu fazy grupowej.

Niemiecki zespół zdobył wszystkie trzy bramki w drugiej połowie spotkania. Liverpool odniósł w tym turnieju zwycięstwo, raz zremisował oraz odniósł porażkę. Niestety, zawodnicy z czerwonej części Merseyside nie umieli wykorzystać swoich szans w pierwszej połowie, zaś w drugiej ich gra nie była już tak przekonywująca, bo swój styl gry narzucili gracze z Berlina.

Bramki dla młodzieżówki klubu z Berlina zdobywali: Lukas Michelbrink, Jaime Sherwood oraz Selim Telib.

Skład Liverpoolu U-18: Morana, Esdaille, Gyimah, Lucky, Pinnington, Davidson, Pennington (Morrison, 40), Ahmed, Bradshaw (Figueroa, 40), Kone-Doherty, Danns (Pitt, 65).