Osób online 1535

Wieści z wypożyczeń

Tyler Morton zaliczył asystę w swoim debiucie w barwach Hull City w piątkowy wieczór.

Wypożyczony z the Reds pomocnik wszedł z ławki rezerwowych na godzinę przed końcem meczu w Championship z Coventry City, a jego znakomite dośrodkowanie wykorzystał Aaron Connolly. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Zadebiutował również Nathaniel Phillips, obrońca Liverpoolu rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce Celticu w meczu przeciwko Dundee i rozegrał pierwsze 45 minut po czym został zmieniony. W barwach Dundee całe spotkanie rozegrał Owen Beck, mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Rodgersa 3-0.

- Zmiana Nata była zapobiegawcza. W ostatniej akcji trochę podkręcił kostkę i mógł grać dalej, ale postanowiliśmy, że go zmienimy – powiedział po meczu Brendan Rodgers.

Tymczasem w Bundeslidze Fabio Carvalho został wprowadzony na boisko w trakcie drugiej połowy w wygranym meczu Lipska z Augsburgiem 3-0, a Sepp van den Berg rozegrał 90 minut w przegranym meczu Mainz z VfB Stuttgart 3-1.

W League Two, Newport County Adama Lewisa zremisowało 1-1 z Barrow, Harvey Davis i Crew Alexandra zremisowali 2-2 z AFC Wimbledon, a Tranmere Rovers Jamesa Norrisa przegrało 3-2 z Crawley Town.

Gdzie indziej, bramkarz Luke Hewitson zachował czyste konto w wygranym meczu Stalybridge Celtic z Witton Albion, a obrońca Billy Koumetio obejrzał dwie żółte kartki w meczy USL Dunkerque z Grenoble Foot 98.