Osób online 1568

Wczorajsi VARowcy odsunięci od spotkań

Sędziowie odpowiedzialni za VAR we wczorajszym spotkaniu, Darren England i Dan Cook, zostali odsunięci od pozostałych spotkań, w jakich mieli brać udział w tej kolejce Premier League.

W trakcie feralnego spotkania z Tottenhamem England był głównym sędzią VAR, a Cook był jego asystentem.

England został odsunięty z roli arbitra technicznego na mecz Notthingam Forest - Brentford. Natomiast Cook miał być sędzią liniowym na poniedziałkowe spotkanie Fulham - Chelsea.

PMGOL wystosował komunikat, w którym przyznał, że bramka Luisa Diaza została nieprawidłowo nieuznana i doszło do „rażącego błędu ludzkiego”.

Komentarze (36)

kacciq 01.10.2023 11:44 #
Co to zmienia? Poczekają aż sprawa ucichnie i za 2 kolejki znowu będą sędziować jak dawniej :)
Bubek555 01.10.2023 11:45 #
Super.

Teraz tylko zwrócą ukradzione 3 punkty i można im nawet wybaczyć, bo błędy się zdarzają.

Bo zwrócą, prawda?
endless_ 01.10.2023 11:46 #
Kara bezwzględnego tygodnia urlopu
gagarin 01.10.2023 12:26 #
Płatnego
Loku64 01.10.2023 11:47 #
Tam na Gomezie tez chyba był karny. Wał niezły, ogólnie nie pierwszy w Londynie. Na początku 2018 dostali z nami 2 karne z kapelusza, jednego trafili i skonczylo się 2-2, przez co na koniec byliśmy za nimi w tabeli właśnie o 2 punkty.
Man_In_Red 01.10.2023 11:48 #
Należy rozpocząć postępowanie karne a nie nazywać to rażącym błędem.
Adrianiel 01.10.2023 11:51 #
Sędziowanie w Anglii przypomina grę w GTA. Powystrzelasz pół osiedla, ale jak schowasz się przed policją, to wszyscy zapomną o sprawie...
FanLFC25 01.10.2023 11:56 #
I to będą jedyne konsekwencje. Dziękuję dobranoc, można się rozejść
Magerlfc 01.10.2023 12:02 #
A czego sie nagle spodziewałeś? Że zatrudnią nowych sędziów, którzy będą nagle wzorami sędziowania. Od zawsze z nim tak jest. Ta ochronka dodatkowo, że nie wolno zle się wypowiadać o ich pracy... To może zróbmy to samo, że spece w tv nie mogą źle się wypowiadać o piłkarzach.
FanLFC25 01.10.2023 12:14 #
Ja się nie spodziewałem niczego innego bo piłkę oglądam nie od wczoraj. Wystarczy przypomnieć sobie poprzedni sezon i mecz z Arsenalem, tam też var przy spalonym nie zadziałał, dodatkowo zostaliśmy okradzeni z ewidentnego karnego z ręką w polu karnym, odgwizdali nam karnego z dupy na Jesusie i w analogicznej sytuacji na bodajże Elliocie nie odgwizdali.
Jak się skończyło? Zamilczano ten mecz.
unnamed 01.10.2023 12:00 #
Śmiech na sali
magniuto 01.10.2023 12:02 #
No i co z tego? Jedyne sensowne wyjście to byłoby powtórzenie tego meczu, a do tego nie dojdzie.
Vipek 01.10.2023 12:09 #
Szkoda słów. Pewnie muszą odpocząć i dadzą cały skład sędziowski na mecz z City
Karasu 01.10.2023 12:09 #
użytkownik zablokowany 01.10.2023 12:09 #
WojTECH 01.10.2023 12:19 #
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego nie mogli po paru minutach zatrzymać gry i poinformować że błędnie określili spalonego i bramka jest uznana? Nie rozumiem, można wrócić minutę czy dwie, to dlaczego nie można trzy czy cztery minuty. Przecież o błędzie wiedzieli po paru minutach.
unnamed 01.10.2023 12:32 #
Sędzia główny, tylko i wyłącznie w trakcie meczu.
Czyli tą minute, dwie po wskazaniu ze był spalony, sędzia var powinien przekazać taką informację do głównego i ten wstrzymać mecz. A najlepsze ze taki sedzia var ma swojego asystenta, czyli jest również asystent sędziego var. Od czego on jest?
Bubek555 01.10.2023 12:39 #
Minutach? Przecież ten debil, omyłkowo nazywany sędzią, bierze sporą kasę za swoją "pracę". On miał pełną świadomość co się dzieje po kilku SEKUNDACH. Zresztą sędziów jest na spotkaniu 3! Każdy ma swoją słuchawkę! Oni to zrobili z premedytacją i zimną krwią.
PsychoDad 02.10.2023 07:09 #
Myślę, że celowo chcieli sobie zrobić urlop od Premier League, żeby poświecić więcej czasu na swoje hobby, czyli promowanie futbolu na bliskim wschodzie. Posędziują tam kilka meczów i wrócą mocniejsi.
Vipek 01.10.2023 12:24 #