LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 629

Alexander Arnold: Mam wielkie marzenia i ambicje


Zmotywowany Trent Alexander-Arnold twierdzi, że chciałby osiągnąć jeszcze więcej w swojej karierze i poprawić już fantastyczne piłkarskie CV.

W tym sezonie boczny obrońca Liverpoolu świętował swoje 25. urodziny oraz został wicekapitanem klubu, w którym się wychował.

Zdobywca siedmiu trofeów jest wychowankiem akademii The Reds i chciałby wygrać z zespołem jak najwięcej tytułów.

W wywiadzie Channel 4 Alexander-Arnold mówi o stworzeniu fundamentu podczas czerwcowego obozu w reprezentacji.

- Letni obóz w reprezentacji Anglii posłużył fundamentem w budowaniu przed nowym sezonem. Uświadomiłem, że muszę wymagać od siebie więcej.

- Mam wielkie marzenia i ambicje, i choć wiele z nich już osiągnąłem, to wciąż jest wiele do zrobienia. Chodzi o to, by osiągnąć cele.

- Zdałem sobie sprawę, że nie jestem już młodym zawodnikiem. Mam nadzieję, że wkraczam w szczytowe lata mojej kariery i jak mogę to najlepiej wykorzystać? I to ja jestem za to odpowiedzialny, to ja mogę sprawić, że tak się stanie.

- Zawsze czułem, że mam kontrolę nad tym, co mogę osiągnąć jako zawodnik. Po prostu potrzebowałem okazji, aby to zrobić.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

cezarkop 16.10.2023 18:17 #
Pytanie kluczowe brzmi, jak długo będzie chciał czekać aż spełnią się te cele w Liverpoolu.
mnk2 16.10.2023 20:46 #
Jak nie zaczną się spełniać to może poczuć DNA raczej Realu bo Barcelona nie ma kasy.

Pozostałe aktualności

Rooney o formie Salaha (2)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (1)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com
Keïta: Znów cieszę się futbolem (0)
06.10.2025 09:06, AirCanada, liverpool.com