Czy Klopp nie widzi jakim sabotażystom jest Endo, gość jest o 2 tempa za wolny na premier league :/
użytkownik zablokowany 17.12.2023 16:34 #
kuczq 17.12.2023 16:34 #
Rzeznik Endo mnie martwi. Może szybko dwie kartki uzbierać
kuba000 17.12.2023 16:35 #
Ralf088 17.12.2023 16:35 #
Nie płaczcie o tego Endo - chłopak daje radę. Jeszcze chwilę temu go wywyższaliście bo strzelił bramke z Fulham - Japończyk da radę. Oby tylko nie złapał jakiejś głupiej kartki na początku spotkania!
kuczq 17.12.2023 16:37 #
Ale faktem jest, że łatwo zbiera kartki, jego wejścia są na pograniczu czerwonej kartki. Mecz z CP był katastrofalny
cynar 17.12.2023 16:35 #
No skład był w zasadzie wiadomy po tym kto ile grał lub nie grał vs Unionowi we czwartek. Myślę, że w razie grania przez Endo kaszany to Gomez za niego wejdzie i zajmie PO a Trent powędruje do środka. Obstawiam ciężki mecz ale ostatecznie zwycięstwo. Do boju THE REDS! YNWA!
Edum 17.12.2023 16:36 #
United gra notabene z trzema DMami.
Tomek199229 17.12.2023 16:36 #
Dajcie dla Endo zagrać mecz i później go oceniajmy a nie przed meczem . Ludzie trochę wiary w naszego chłopa
Klopp12 17.12.2023 16:38 #
Jazda panowie!!!
cynar 17.12.2023 16:38 #
Ale United obsrane przed meczem, na 3 defensywnych pomocników grają :D
Edum 17.12.2023 16:40 #
Tylko, że Oni nie mają zbytnio kogo innego wystawić. Bruno zawieszony, Mount kontuzja, Eriksen to samo.
Hmmmmmm 17.12.2023 16:39 #
Szkoda, że ostatecznie bez Elliotta. Po zwycięstwo.
krzycho765 17.12.2023 16:39 #
Wygrajmy wysoko i wyślijmy wiadomość do pozostałych kandydatów na mistrza.
kuczq 17.12.2023 16:40 #
Oni mają większy tartak w środku pola niż my sezon temu kiedy graliśmy Hendersonem, Milnerem i Jonesem xD
Zalewsky 17.12.2023 16:41 #
Trzy punkty, trzy bramki Salaha 💪🤩
JareckiYNWA 17.12.2023 16:44 #
Ja przeczuwam dzień konia Darwina
Pietrek 17.12.2023 16:52 #
Oby , odkąd podpisał nowy kontrakt zjechał z formą ( choć nadal jest najlepszym naszym zawodnikiem ) i nie przepadam za nim ale bardzo bym chciał te jego 3 bramki . YNWA
unnamed 17.12.2023 16:55 #
Diaz Panowie, Diaz...
everlast 17.12.2023 16:43 #
ktos mi powie dlaczego mamy dwoch bramkarzy na ławce , nie można jakiegos juniora z pola wstawić?
Kijoraptor 17.12.2023 16:45 #
Ławką nie pozwalamy, a na pewno nie dwoma ręcznikami na bramce. Trzeba ich wyjaśnić tymi, których mamy od pierwszych minut. Nie zróbmy z siebie frajerów remisując lub nie daj Boże przegrać po farfoclu Evansa.
B9K 17.12.2023 16:50 #
Za to ławka United na poziomie światowym;))
Kijoraptor 17.12.2023 16:56 #
Akurat ich ławka mnie w ogóle nie interesuje. Martwię się o nas.
Piotr72 17.12.2023 16:47 #
Następny trener United zwolniony?
kuba000 17.12.2023 16:52 #
Poebanytyp 17.12.2023 16:48 #
Jak będzie kocioł na Anfield to ich zjemy.
użytkownik zablokowany 17.12.2023 16:48 #
Edum 17.12.2023 16:50 #
Z tego co czytałem, to tak.
unnamed 17.12.2023 16:52 #
Tak, ale nie do końca zapełnionej ale będzie najwyższa frekwencja od 50 lat!
57 tys. miejsc
krzycho765 17.12.2023 16:48 #
Szkoda że Villa prowadzi, musimy zwyciężyć
el_pistolero 17.12.2023 17:16 #
No fakt, gdyby nie wygrali to nie musielibyśmy.
Sherwood97 17.12.2023 16:53 #
pytanie: u siebie czy u nich gramy?
Edum 17.12.2023 16:54 #
Gramy na Anfield, rewanż na OT chyba w kwietniu.
kuczq 17.12.2023 16:55 #
I cyk spadamy na trzecie miejsce.
Edum 17.12.2023 16:56 #
Grunt, żeby po meczu był z powrotem awans na 1.
Pietrek 17.12.2023 16:56 #
Obstawiałem że Elliot po ostatnim meczu dostanie szansę od pierwszej minuty. Choć może będzie lepszy na zmęczone MU.
unnamed 17.12.2023 17:01 #
Z ławki. Jurgen o tym z resztą mówił na konferencji przedmeczowej, są zawodnicy którzy wręcz uwielbiają wchodzić z lawki, i ze jest to oznaką dobrego zespolu i pracy zespołowej.
Edum 17.12.2023 16:57 #
Ale się sypie tych czerwonych kartek w tym sezonie.
unnamed 17.12.2023 16:59 #
Trafiłem ze składem 😁
kuczq 17.12.2023 17:05 #
W tym sezonie jest taki grad czerwonych kartek, że w żadnym meczu nie możesz być pewny 3 punktów. W żadnym
Pietrek 17.12.2023 17:06 #
Oby Endo nie chciał jednej
el_pistolero 17.12.2023 17:17 #
Dziś powinien wyleciec Jesus i Saliba, oczywiście bez czerwieni.
GoatNUNEZ 17.12.2023 17:10 #
Dziś x3.
mięso 17.12.2023 17:18 #
Kurs na United to 7,90.
Edum 17.12.2023 17:24 #
Przy ich formie i brakach kadrowych nie jest to dziwne, ale kiedyś wygrali z City po kursie 11, także wiesz, kursy nie grają.
mięso 17.12.2023 17:27 #
Kurs na Mołdawię w przerwie meczu w Kiszyniowie z naszymi Orłami był o wiele wyższy niż 11, a wygrali, więc oczywiście, że nie grają. Tak wysoki kurs świadczy jednak o tym, że faworyt jest jeden i nie dlatego, że trzeba kogoś wybrać.
mięso 17.12.2023 17:21 #
A tak swoja drogą damska drużyna Liverpoolu już pokonała dzisiaj damską drużynę United i to na wyjeździe. Czyżby podwójne zwycięstwo się szykowało?
TruckDriver41 17.12.2023 17:21 #
Teoretycznie LFC powinno rozjechać ManU. To jednak derby i to jednak PL więc spodziewam się widowiska...
JareckiYNWA 17.12.2023 17:27 #