WOL
Wolverhampton Wanderers

Osób online 1193

Fantastyczny comeback ekipy rezerw

Piłkarze rezerw Liverpoolu przegrywali dziś w Kirkby z Crystal Palace 0:2, a mimo to odwrócili losy rywalizacji, triumfując 3:2 w spotkaniu rozgrywanym w ramach Premier League 2.

Goście w 2. minucie nie wykorzystali rzutu karnego, gdyż świetną interwencją popisał się Fabian Mrozek.

Orły pokonały jednak polskiego golkipera dwukrotnie w pierwszej połowie, wychodząc na dwubramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron zawodnicy Liverpoolu w ciągu 5 minut strzelili Crystal Palace trzy gole. Najpierw dubletem popisał się Gordon, a przy trzecim trafieniu Kaide popisał się asystą przy bramce Treya Nyoniego.

Liverpool U-21 zwyciężył zatem 3:2.

Skład: Mrozek, Frauendorf (Spearing, 79), Davidson, Nallo, Pinnington, McConnell (Blair, 85), Gordon, Pilling, Koumas, Nyoni, Morrison.