LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1666

Gonçalo Inácio nie jest celem Liverpoolu


Stoper Sportingu Lizbona – Gonçalo Inácio nie znajduje się w orbicie zainteresowań Liverpoolu w kontekście zbliżającego się letniego okna transferowego.

Na początku tego tygodnia pojawiły się doniesienia w prasie, jakoby Liverpool i Manchester United miały stoczyć walkę o utalentowanego 22-latka.

The Reds nie ukrywają, że możliwy jest transfer na pozycji środkowego obrońcy, szczególnie wobec odejścia Matipa, któremu wygasł kontrakt z końcem minionego sezonu.

Willian Pacho z Eintrachtu Frankfurt, a także Leny Yoro z Lille to nazwiska często łączone z Liverpoolem w przeciągu ostatnich dni.

Do opuszczenia klubu szykuje się kolejny stoper – Sepp van den Berg, który w ostatnich miesiącach reprezentował barwy Mainz.

Jego usługami zainteresowany jest Brentford, a także beniaminek Premier League – Southampton.

Liverpool wycenił wartość zawodnika na 20 milionów funtów.

David Lynch

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (5)

Atmosferić 05.06.2024 20:51 #
Trochę dziwny ten news. Dużo zawodników jest w plotkach transferowych z nami łączonych ale skoro nie ma o czym pisać to dobre i czytanie o tym kim nie jesteśmy zainteresowani.
Clashman 05.06.2024 21:04 #
To może oznaczać, że albo faktycznie nie jesteśmy nim zainteresowani, albo Edwards wypuszcza zmyłę. Dementi jest dobrym sposobem na odwrócenie uwagi konkurencji i zbudowanie lepszej pozycji negocjacyjnej.

Tak czy inaczej, ciekaw jestem w jakich zawodników będziemy celować. Czy będą to gracze znajdujący się "w przededniu" wielkiej kariery, czy tanie "klocki do wystrugania". Osobiście nie chciałbym, żebyśmy się w kwestii rekrutacji cofnęli o dekadę, bo szkoda klubu i jego ciężko wypracowanej pozycji w ostatnich latach.
roberthum 05.06.2024 23:12 #
Nie, to oznacza, że nie jesteśmy nim zainteresowani. Najprawdopodobniej chodzi o cenę za tego piłkarza i po prostu poszukamy jak zwykle kogoś o w miarę podobnym profilu za mniejsza cenę
Clashman 06.06.2024 08:43 #
Też uważam, że w tym przypadku raczej chodzi o cenę i go nie pozyskamy. Nie zdziwiłbym się, jednak, gdyby przy którejś "większej" transakcji Hughes z Edwardsem zastosowali blef. Przy ograniczonym budżecie trzeba kombinować.
PonuryGrabarz 06.06.2024 09:21 #
A może chodzi o to, że to nie jest SO do grania w systemie z dwoma stoperami?

Pozostałe aktualności

Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com
Sadio Mané przekonał Gravenbercha do Liverpoolu  (1)
04.02.2025 19:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Wright: Liverpool będzie musiał popełnić błąd  (1)
04.02.2025 17:54, Mdk66, Liverpool Echo
Ben Doak kontuzjowany  (1)
04.02.2025 17:23, Tomasi, Liverpool Echo
Oficjalnie: Danns wypożyczony do Sunderlandu  (0)
04.02.2025 13:39, AirCanada, liverpoolfc.com