17.09.2024
21:00

Osób online 1838

Arnold i Gomez z szansą na złoto

Trent Alexander Arnold i Joe Gomez staną przed szansą zdobycia złotych medali z reprezentacją Anglii podczas Mistrzostw Europy.

Wczoraj Anglicy pokonali 2:1 Holandię i w finale turnieju zmierzą się z Hiszpanią.

Oranje objęli prowadzenie w 7. minucie rywalizacji, gdy do siatki po strzale z dystansu trafił Xavi Simons.

Do wyrównania w 18. minucie po rzucie karnym doprowadził Harry Kane.

W końcówce spotkania gola na wagę awansu zdobył, wprowadzony z ławki rezerwowych Watkins.

W pierwszym składzie Holendrów od pierwszych minut zagrali Virgil van Dijk i Cody Gakpo. Ryan Gravenberch tradycyjnie spędził całe spotkanie na ławce.

Po stronie Trzech Lwów niewykorzystanymi zmiennikami byli Alexander-Arnold i Joe Gomez.