17.09.2024
21:00

Osób online 1832

Liverpool przegrywa 0:1 z Preston

Liverpool w dzisiejszym sparingu 'za zamkniętymi drzwiami' w AXA Training Centre przegrał 0:1 z ekipą Preston North End.

Arne Slot dał dziś łącznie szanse 25 zawodnikom, którzy stworzyli dużo sytuacji bramkowych szczególnie w pierwszej połowie, lecz to przeciwnicy po strzale z dystansu zdobyli gola na wagę zwycięstwa, którego autorem był Robbie Brady.

Teraz Liverpoolczyków czeka jeszcze kilka treningów w Kirkby, po czym the Reds rozpoczną we wtorek swoje tournée po Stanach Zjednoczonych.

Skład z pierwszej połowy: Jaros, Bradley, Van den Berg, Quansah, Tsimikas, Jones, Elliott, Szoboszlai (Endo, 33), Doak, Salah, Carvalho.

Skład z drugiej połowy: Davies, Stephenson, Nallo, Phillips, Chambers (Beck, 75), Endo (Nyoni, 75), Bajcetic, Morton, McConnell, Koumas (Blair, 75), Gordon.