CHE
Chelsea

Osób online 1787

Liverpool wygrywa 1:0 z Betisem

Podopieczni Arne Slota pokonali dziś w nocy w Stanach Zjednoczonych Real Betis 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 34. minucie Dominik Szoboszlai, który wykorzystał dogranie Mo Salaha i uderzeniem w długi róg pokonał bramkarza drużyny z La Liga.

W 4. minucie w pole karne rywala wpadł Fabio Carvalho, ale jego uderzenie było dalekie od ideału i poszybowało wysoko nad poprzeczką bramki Hiszpanów.

W 10. minucie z dystansu szczęścia poszukał Wataru Endo, lecz strzał Japończyka nie był najwyższych lotów.

W 34. minucie Liverpool wyprowadził szybką akcję, Salah podał w tempo do Szobo, a reprezentant Węgier sprytnym strzałem w długi róg zaskoczył golkipera Betisu.

W 52. minucie Fabio Carvalho minął prostym zwodem w polu karnym jednego z obrońców, jednak jego strzał był zbyt lekki i bramkarz bez kłopotów chwycił piłkę.

Mecz był momentami bardzo szarpany, drużynom brakowało rytmu, dokładności, co jest naturalne w sparingach przed sezonem.

Skład Liverpoolu: Kelleher (Jaros, 46), Endo (Morton, 46), Szoboszlai (Bajcetic, 63), Salah (Blair, 63), Jones (Nyoni, 30 (Koumas, 73)), Elliott (Doak, 63), Tsimikas (Beck, 63), Carvalho (Gordon, 63), Van den Berg (Chambers, 63), Quansah (Phillips, 63), Bradley (Stephenson, 63).

Widzów: 42,679