23.10.2024
21:00

Osób online 2176

Młodzież rozbita przez Derby County

Drużyna Liverpool do lat 18 rozpoczęła swój sezon ligowy od wysokiej porażki w wyjazdowej potyczce z Derby County (1:5).

Ekipa the Reds zwłaszcza w pierwszej połowie pojedynku na Moor Farm Training Centre miała spore problemy.

Gospodarze ruszyli do zdecydowanych ataków od początku spotkania, ale na pierwszego gola czekali do 39. minuty, kiedy samobójcze trafienie zaliczył Lucas Pitt.

Tuż przed zmianą stron było już 2:0 dla Baranów.

Jedynego gola dla Liverpoolu zdobył w 63. minucie Josh Sonni-Lambie, który dał ekipie Bridge'a-Wilkinsona promyk nadziei, lecz został on szybko zgaszony przez doskonale dysponowaną drużynę Derby, która w ostatecznym rozrachunku wygrała 5:1.

Skład Liverpoolu U-18: Hall, Esdaille (Lonmeni, 66), Ewing, Pitt, Enahoro-Marcus, Cowley, Ahmed, O’Connor, Sonni-Lambie, Onanuga (Cisse, 66), Bradshaw.