FOR
Nottingham Forest

Osób online 1706

Raport z wypożyczeń

Lewis Koumas i Luca Stephenson trafili do siatki rywali w weekend, a pięciu piłkarzy Liverpoolu łącznie zagrało dla zespołów, do których zostali wypożyczeni.

Koumas zdobył bramkę dla Stoke City, ale jego zespół uległ West Bromwich Albion 1:2 na zapleczu Premier League, natomiast Luca Stephenson strzelił bramkę dla Dundee United w wygranym 2:1 meczu z St.Johnstone w Scottish Premiership.

Koumas wyrównał wynik spotkania dzięki dobremu wykończeniu akcji po tym, jak Karlan Grant wyprowadził gości na prowadzenie. Zwycięstwo drużynie the Baggies zapewnił Josh Maja.

- To było niewiarygodne – powiedział po meczu Koumas.

- To było wspaniałe uczucie, pracowałem na to ciężko przez cały tydzień.

- Czułem się naładowany energią. Oczywiście to trafienie zwiększyło moją pewność siebie, mam nadzieję, że uda mi się jeszcze strzelić jakąś bramkę.

Stephenson otworzył wynik spotkania na Tannadice Park, wynik meczu ustalił Jack Sanders.

- Absolutnie genialne, podobało mi się! Zaczęliśmy trochę niepewnie, ale myślę, że druga połowa była genialna. Zagraliśmy jak klasowy zespół, to wspaniałe uczucie.

- Pierwszy gol w seniorskiej piłce w pierwszym meczu ligowy, nie da się tego przebić.

Luke Chambers rozegrał całe 90 minut w wygranym meczu 1:0 Wigan Athletic z Crawley Town w League One, natomiast Rhys Williams i Morecambe zostali pokonani takim samym wynikiem przez Doncaster Rovers.

Fabian Mrozek stanął na bramce IF Brommapojkarna w niedzielnym przegranym meczu z AIK 1:2.