LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1322

Reakcja Arne Slota na losowanie Ligi Mistrzów


Arne Slot podzielił się swoimi wrażeniami po dzisiejszym losowaniu rywali Liverpoolu w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Real Madryt, Bayer Leverkusen, Lille i Bologna zagoszczą na Anfield. Z kolei the Reds wybiorą się na wyjazdowe potyczki z Milanem, RB Lipsk, PSV Eindhoven i Gironą.

- Przede wszystkim to bardzo wymagające i zarazem ekscytujące losowanie!

- Jesteśmy częścią tych prestiżowych rozgrywek i mamy swoją robotę do wykonania. Wiem, że fani zacierają ręce na nasz mecz z Realem Madryt na Anfield, gdyż w końcu są obrońcą trofeum i najbardziej utytułowanym zespołem na świecie. Z drugiej strony nasi pozostali przeciwnicy to także bardzo mocne kluby, więc z pewnością czeka nas niezwykle trudna misja - powiedział Holender.

- PSV jest oczywiście zespołem, który bardzo dobrze znam. Są mistrzem kraju, podobnie jak Bayer Leverkusen, mający za sobą niesamowity sezon w Bundeslidze. Mógłbym wypowiadać się długo o każdym z naszych rywali, ale przyjdzie na to czas, gdy poznamy dokładny terminarz i kiedy ruszy na dobre Liga Mistrzów.

- Przed nami wiele meczów w Premier League i Champions League, póki co pracujemy metodą małych kroków i koncentrujemy się jedynie na najbliższym spotkaniu. Później pomyślimy o kolejnych wyzwaniach - podsumował Slot.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (1)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com