17.09.2024
21:00

Osób online 1834

Piątkowe mecze Czerwonych w reprezentacjach

W piątek kilku zawodników Liverpoolu reprezentowało barwy swoich drużyn narodowych w różnych zakątkach świata.

Mo Salah poprowadził Egipt do wygranej 3:0 nad Republiką Zielonego Przylądka w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki.

W Lidze Narodów Ibrahima Konaté wystąpił w wyjściowym składzie reprezentacji Francji, która przegrała u siebie 1:3 z Włochami. Stoper Liverpoolu przebywał na placu gry pełne 90. minut.

Wypożyczony z Liverpoolu do Stoke City, Lewis Koumas zadebiutował w reprezentacji Walii, wchodząc z ławki rezerwowych w 72. minucie spotkania z Turcją w dywizji B Ligi Narodów. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Z kolei Owen Beck (wypożyczony do Blackburn) przesiedział cały pojedynek na ławce rezerwowych.

W eliminacjach do Mistrzostw Europy U-21, Jarell Quansah zaliczył występ w środku obrony, w zremisowanym przez Anglię (0:0) starciu z Irlandią Północną. Tyler Morton nie zameldował się na placu gry.

Wypożyczony do Wigan - Calvin Ramsay wystąpił w barwach szkockiej młodzieżówki, która przegrała 1:2 z Hiszpanią.

W barwach Anglii U-20 zagrał Luke Chambers i Kaide Gordon. Synowie Albionu zremisowali 1:1 z Turcją w towarzyskim spotkaniu.

Trey Nyoni i Carter Pinnington przesiedzieli cały mecz na ławce, zaś drużyna Anglii U-18 zremisowała 1:1 ze Szwajcarią.