17.09.2024
21:00

Osób online 1820

Lucho z golem dla Kolumbii

Luis Díaz trafił do siatki dla Kolumbii w ostatnim meczu eliminacji Mistrzostw Świata.

Skrzydłowy Liverpoolu zdobył bramkę dla swojego kraju, po uderzeniu głową z pola karnego po dośrodkowania z rzutu rożnego, a Kolumbia zremisowała 1:1 z Peru.

Gol Díaza padł osiem minut przed końcem i zapewnił Kolumbii punkt po wcześniejszym trafieniu Alexandra Callensa z 68 minuty.

Z kolei Alisson Becker rozegrał całe spotkanie i zachował czyste konto dla Brazylii w wygranym 1:0 starciu z Ekwadorem.

Trafienie Rodrygo w 30 minucie wystarczyło, aby zapewnić pełną pulę i rozstrzygnąć mecz.