21:00

Osób online 1670

Niedzielne mecze drużyn narodowych

Sześciu piłkarzy Liverpoolu wystąpiło w niedzielnych meczach międzynarodowych.

Portugalia w składzie z Diogo Jota pokonała Szkocję, której kapitanem kolejny raz był Andy Robertson. Niespodziewanie w siódmej minucie na prowadzenie wyszli Szkoci za sprawą bramki zdobytej przez Scotta McTominaya, dopiero w 54 minucie spotkania wynik wyrównał Bruno Fernandes, a w 88 minucie drugą bramkę dla Portugalii zdobył Cristiano Ronaldo czym ustalił wynik spotkania. Ben Doak zameldował się na boisku w doliczonym czasie gry.

W innych spotkaniach Ligi Narodów Conor Bradley rozegrał pełne 90 minut w przegranym 0:1 wyjazdowym meczu Irlandii Północnej z Bułgarią.

Na poziomie U-18 Trey Nyoni ponownie strzelił bramkę dla Anglii, która zremisowała 1:1 z Francją, a następnie wygrała konkurs rzutów karnych w ostatnim meczu Lafarge Foot Avenir.

Obrońca Akademii the Reds, Carter Pinnington również rozpoczął mecz w podstawowej jedenastce Anglii.