LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1301

Gakpo zadowolony ze swojego występu


Cody Gakpo uważa, że wykorzystał szansę, jaką otrzymał od Arne Slota we wczorajszym meczu z Milanem. Holender po raz pierwszy w tym sezonie wybiegł w wyjściowej jedenastce Liverpoolu.

Gakpo sprawiał nieustanne problemy rywalom na lewej stronie boiska, zaliczając w drugiej połowie asystę przy bramce Dominika Szoboszlaia.

- Każdy z zawodników chce grać i gdy nadarzy się szansa, robisz wszystko, by z niej skorzystać - mówił w pomeczowym wywiadzie Cody.

- Jestem zadowolony ze swojej postawy. Starałem się cały czas naciskać rywali i atakować, gdy tylko była ku temu okazja. Najważniejsze, że udało nam się zainkasować 3 punkty.

- Dla całego zespołu to była ważna wygrana. Chcieliśmy się szybko odbudować po weekendowej wpadce z Forest. Dobrze jest zacząć od wygranej rozgrywki Ligi Mistrzów. Wszyscy byliśmy niezwykle szczęśliwi po zakończeniu starcia na San Siro.

- Oczywiście stworzyliśmy sobie więcej okazji bramkowych, lecz Milan również momentami był bardzo groźny. 

- Prawdę powiedziawszy uważam, że przez większą część spotkania kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Wynik jest sprawiedliwy. Najważniejsze, że zachowaliśmy spokój i utrzymaliśmy koncentrację po szybko straconym golu. To był klucz do sukcesu.

- Trzeba oddać szacunek naszym stoperom za 2 świetne główki w polu karnym. Mocno przyczynili się do sukcesu drużyny. 

- Na treningach ciężko pracujemy nad stałymi fragmentami gry i świetnie, że udało nam się to przenieść na boisko w meczu o punkty - podsumował Gakpo.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (1)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com