25.09.2024
21:00

Osób online 1678

Zespół do lat 21 wygrywa z Derby County

Liverpool U-21 kontynuował swoją kampanię w Premier League 2, wygrywając u siebie w sobotę 3:1 z Derby County.

Gol otwierający wynik spotkania padł w 20. minucie. Morton, który przez cały mecz prezentował wielką klasę, do spółki z Nyonim wygrał górną piłkę, a następnie ruszył do przodu, by po lekkim rykoszecie pokonać Jacka Thompsona.

Na początku drugiej połowy Pilling przejął piłkę w pobliżu bramkarza Thompsona po podaniu Nyoniego, po czym wywalczył oraz wykorzystał rzut karny, który zapewnił The Reds dwubramkową przewagę.

Bramkę kontaktową dla gości zdobył pod koniec meczu z rzutu karnego Riley Moloney, który po faulu na nim samym podszedł do jedenastki i pokonał Kornela Miściura.

Na minutę przed końcem Liverpool zdobył jednak jeszcze jedną bramkę. Hill zaliczył asystę przy golu Kone-Doherty'ego, który pojawił się na boisku jako rezerwowy.

Skład:

Liverpool: Miściur, Miles, Norris, Jonas, Nallo, Morton (Kone-Doherty, 77), Hill, Nyoni (Davidson, 61), Young (Morrison, 61), Corness, Pilling.

Niewykorzystani rezerwowi: R. Trueman, Pinnington.