CHE
Chelsea

Osób online 1422

Bramki Szoboszlaia i Gordona

Dwie bramki Dominika Szoboszlaia zapewniły Węgrom zwycięstwo 2:0 na wyjeździe z Bośnią i Hercegowiną w ramach Ligi Narodów.

Pomocnik Liverpoolu w 38. minucie po szybkiej kontrze otworzył wynik rywalizacji, pakując piłkę do siatki w 7 metrów.

W 50. minucie kapitan Węgrów podwyższył prowadzenie, pewnie egzekwując rzut karny.

Wypożyczony do Norwich City - Kaide Gordon także wpisał się w poniedziałek na listę strzelców.

Reprezentacja Anglii do lat 20 pokonała 3:0 Czechów.

Ibrahima Konaté wybiegł na boisko w podstawowym składzie reprezentacji Francji, która wygrała na wyjeździe 2:1 z Belgią. Obrońca Liverpoolu został napomniany przez arbitra żółtą kartką.

Cody Gakpo i Ryan Gravenberch reprezentowali barwy Holandii w wyjazdowym pojedynku z Niemcami. Gospodarze zwyciężyli 1:0.

Owen Beck i Lewis Koumas z perspektywy ławki rezerwowych obserwowali wygraną swoich kolegów z Czarnogórą. Walia triumfowała 1:0 po golu byłego piłkarza the Reds - Harry'ego Wilsona.

Trey Nyoni i Carter Pinnington wystąpili w kadrze Anglii U-19, która na zakończenie swoich zmagań w Marbelli, triumfowała 3:1 w pojedynku z Ukrainą.