CHE
Chelsea

Osób online 1344

Wtorkowe mecze reprezentacyjne

Conor Bradley poprowadził Irlandię Północną do zwycięstwa 5:0 nad Bułgarią we wtorkowy wieczór. Zawodnik Liverpoolu ponownie założył opaskę kapitańską w meczu międzynarodowym, po tym jak zrobił to po raz pierwszy w miniony weekend.

Andy Robertson również wystąpił jako kapitan Szkotów w meczu zakończonym bezbramkowym remisem z Portugalią, ponadto w tym meczu wystąpił Ben Doak przez 67 minut oraz Diogo Jota, który spędził na boisku nieco ponad godzinę.

W kwalifikacjach do Mistrzostw Europy U-21, Jarell Quansah pomógł zachować czyste konto, a Tyler Morton wszedł na boisku w drugiej połowie zwycięskiego meczu Anglii 7:0 z Azerbejdżanem, dzięki czemu Młode Lwy oficjalnie zapewniły sobie miejsce na przyszłorocznym turnieju jako zwycięzcy grupy.

Calvin Ramsay, który spędza sezon na wypożyczeniu w Wigan Athletic spędził cały mecz na ławce rezerwowych, a Szkocja U-21 uległa Kazachstanowi 3:2 również w kwalifikacjach do ME U-21.

Na poziomie U-19, Amara Nallo zaliczył pierwsze 45 minut w wygranym przez Anglię 4:2 meczu towarzyskim z Francją w Marbelli, podczas gdy Keyrol Figueroa zameldował się na boisku w drugiej części wygranego spotkania z Japonią 3:2 przez USA.

Trent Kone-Doherty zanotował asystę, a jego Irlandia U-19 pokonała Meksyk 2:0, dzięki czemu odniosła zwycięstwo w turnieju towarzyskim w Chorwacji.

W Lidze Narodów Concacaf Kyle Kelly rozpoczął mecz St. Kitts and Nevis z Kajmanami (1:1), grając przez 57 minut.