CHE
Chelsea

Osób online 1345

Występy Czerwonych w Ameryce Południowej

Luis Díaz strzelił bramkę dla reprezentacji Kolumbii, która nie dała szans Chilijczykom, pewnie zwyciężając 4:0.

Zawodnik Liverpoolu na początku drugiej połowy wykorzystał błąd w wyprowadzeniu piłki przez rywali, otrzymał podanie od Jamesa Rodrígueza i z 12 metrów posłał futbolówkę do siatki gości.

Kolejny występ w kadrze Urugwaju zaliczył Darwin Núñez, przebywając na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty. Jego drużyna zremisowała bezbramkowo z Ekwadorem. To czwarty mecz z rzędu drużyny Bielsy, w którym nie potrafią strzelić gola!

Alexis Mac Allister zgodnie z zapowiedziami zagrał w wyjściowym składzie Argentyny, która rozbiła u siebie 6:0 Boliwię. Pomocnik został zmieniony w 66. minucie przez Leandro Paredesa.