21:00

Osób online 2186

Kolejne trafienie Stephesona dla Dundee United

Luca Stephenson wpisał się na listę strzelców w barwach Dundee United, a łącznie ośmiu graczy Liverpoolu zameldowało się na boiskach w zespołach, do których zostali wypożyczeni.

Stephenson wyrównał na 2:2 w meczu z Hibernianem w Scottish Premiership, strzelając gola z bliskiej odległości w 93 minucie spotkania na Tannadice Park. Za sprawą trafienia w 99 minucie spotkania Dundee United cieszyło się ze zdobycia trzech punktów, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Meshack Ubochioma. Dla Stephensona było to drugie trafienie od czasu wypożyczenia w sierpniu, do tej pory wystąpił w ośmiu spotkaniach.

W Austrii Stefan Bajcetić rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Na boisku zameldował się na 10 minut przed końcem spotkania, a jego Red Bull Salzburg wygrał 2:1 z Altach.

W Championship Owen Beck rozegrał całe spotkanie w zespole Blackburn Rovers, który wygrał u siebie 1:0 ze Swensea City.

Drużyny Lewisa Koumasa i Kaide'a Gordona spotkały się przeciwko sobie. Stoke City zremisowało z Norwich City 1:1. Koumas rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce, a Gordon spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Nathaniel Phillips wszedł za boisko w 78 minucie, a Derby County zremisowali 1:1 z Millwall. Middlesbrough w składzie z Benem Doakiem przegrali 0:2 z Bristol City.

Dywizję niżej w League One, Calvin Ramsey wystąpił przez 45 minut w przegranym 0:2 meczu z Wigan Athletic z Cambridge United.

Rhys Williams wystąpił w meczu League One w barwach Morecambe, które zostało pokonane 3:1 przez MK Dons.