Osób online 1933

Fowler dobitnie o potencjalnym odejściu Trenta


Robbie Fowler podkreślił, że jako były piłkarz rozumie sytuację, w której aktualnie znajduje się Trent Alexander-Arnold. Słowa emerytowanego snajpera zostały przytoczone na łamach portalu liverpoolecho.co.uk. 

Kibice Liverpoolu pomimo faktu, że ich ulubieńcy prowadzą w tabeli Premier League, nie mogą w pełni skupić się na boiskowych wydarzeniach. Wszystko komplikuje sytuacja kontraktowa trzech zawodników, którzy byli architektami sukcesów za kadencji Jürgena Kloppa: Mohameda Salaha, Trenta Alexandra-Arnolda oraz kapitana - Virgila van Dijka. 

Od stycznia piłkarze mogą oficjalnie negocjować z nowym pracodawcą spoza Anglii, a 1 lipca będą wolnymi agentami i opuszczą Anfield za darmo. Na tę chwilę najbliżej odejścia (wierząc doniesieniom hiszpańskich i brytyjskich dziennikarzy) ze względu na ogromne zainteresowanie Realu Madryt jest 26-letni wychowanek i wicekapitan drużyny Arne Slota. 

Z tego powodu legendarny napastnik The Reds - Robbie Fowler, postanowił wypowiedzieć się na temat potencjalnej przeprowadzki Trenta z perspektywy byłego piłkarza. 

- Wszyscy będą go szanować za dotychczasowe sukcesy z LFC. Jednak wielu kibiców będzie rozczarowanych takim obrotem spraw.

- To ludzka natura, ponieważ jest chłopakiem z tego miasta i wychowankiem. Wygrał już wszystko w Liverpoolu i można zrozumieć, że chce zrobić to samo w innym miejscu. 

- Z punktu widzenia byłego piłkarza sytuacja jest trudna, ponieważ chcesz, aby został, ale jednocześnie masz z tyłu głowy, że zaakceptujesz odejście i jego powód. 

Od momentu debiutu w seniorskiej drużynie, prawy defensor zaliczył 343 występy. Zdobył 21 bramek oraz zanotował aż 87 asyst. Dla porównania licznik Fowlera zatrzymał się na 369 spotkaniach (183 bramki, 50 asyst). 

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

pawel741 18.02.2025 10:45 #
Ja rozumiem dylemat z Salahem i van Dijkiem bo duża kasa penie wchodzi w grę kontra spadek formy jeśli chodzi o wiek, ale dopuścić do takiej sytuacji w której Arnold odchodzi za darmo to dramat. Ma prawo odejść na tym polega ten sport, ale powinien odchodzić za 100 baniek a nie za darmo a nawet za minus bo będzie trzeba wydać kasę na zastępce przecież.

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (1)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (16)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com