LIV
Liverpool
Premier League
09.05.2026
13:30
CHE
Chelsea
 
Osób online 669

PSG bez zmian w kadrze przed meczem na Anfield


Paris Saint-Germain opublikowali kadrę na mecz z Liverpoolem na Anfield, który odbędzie się dzisiaj wieczorem. 

W pierwszym meczu drużyna Arne Slota wygrała w stolicy Francji 1:0, a głównym bohaterem został Alisson. PSG miało posiadanie piłki na poziomie 70% i oddało 27 strzałów, lecz The Reds świetnie zaprezentowali się w defensywie i świętowali zwycięstwo. 

Co ciekawe, Luis Enrique nie ma żadnego zwątpienia w swojej kadrze, więc nie dokonał żadnych zmian po meczu w Paryżu. W weekend trener francuskiego zespołu pozwolił dokonał osiem zmian w składzie, co przyniosło wygraną z Rennes 4:1. Arne Slot dokonał trzy zmiany personalne w meczu z Southampton. 

Kadra PSG na mecz z Liverpoolem

Bramkarze: Gianluigi Donnarumma, Matvey Safonov, Arnau Tenas

Obrońcy: Marquinhos, Lucas Beraldo, Willian Pacho, Presnel Kimpembe, Achraf Hakimi, Nuno Mendes, Lucas Hernandez

Pomocnicy: Warren Zaire-Emery, Joao Neves, Vitinha, Fabian Ruiz, Senny Mayulu

Napastnicy: Khvicha Kvaratskhelia, Bradley Barcola, Ousmane Dembele, Goncalo Ramos, Desire Doue, Lee Kang-In, Ibrahim Mbaye

Donnarumma, Hakimi, Mendes, Ruiz, Vitinha, Kvaratskhelia oraz Dembele nie znaleźli się w wyjściowej jedenastce na mecz przeciwko Rennes. 

Przewidywana wyjściowa XI PSG: Donnarumma, Hakimi, Marquinhos, Pacho, Mendes, Ruiz, Vitinha, Neves, Barcola, Kvaratskhelia, Dembele

W ostatnim tygodniu francuskie media donosiły, że zawodnicy Paryżu byli zaskoczeni postawą The Reds. Według nich Arsenal i Bayern byli mocniejszymi i "bardziej poukładanymi" drużynami. 

Vitinha odniósł się do rewanżowego spotkania na Anfield. 

- Jedziemy tam zagrać dobry mecz, strzelić bramki i awansować. Jestem pewien, że osiągniemy nasz cel. 

W wypowiedziach Hakimi również nie brakowało pewności siebie tuż po pierwszym meczu. 

- Jesteśmy gotowi pojechać do Liverpoolu i zdobyć zwycięstwo, na które zasłużyliśmy dzisiaj. 

19-letni Desire Doue skomentował to w następujący sposób. 

- Jesteśmy pewni siebie i przekonani, że coś może się wydarzyć. Jedziemy na Anfield po awans. Możemy to zrobić. 


Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Jones może odejść do Interu (1)
06.05.2026 23:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Owen: Bowen powinien zastąpić Salaha (8)
06.05.2026 21:48, Wiktoria18, Liverpool Echo
Fakty i statystyki przed meczem z The Blues (0)
06.05.2026 19:24, Ad9am_, liverpoolfc.com
Salah: Bez nich byśmy nic nie wygrali (1)
06.05.2026 19:15, Shaay, thisisanfield.com
Nieobecni na dzisiejszym treningu (0)
06.05.2026 19:13, BarryAllen, Sky Sports
Klub nie planuje sprzedaży Gakpo (18)
06.05.2026 12:57, GingerElf, thisisanfield.com
Darwin Núñez opuści latem ligę saudyjską (3)
06.05.2026 12:51, AirCanada, thisisanfield.com