LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 596

Alisson i Gravenberch gotowi do derbów


Alisson i Ryan Gravenberch wrócili do pełnego treningu przed środowymi derbami Merseyside, co jest na pewno bardzo pozytywną informacją dla kibiców i przede wszystkim Arne Slota.

Bramkarz the Reds doznał lekkiego wstrząśnienia mózgu podczas meczu Brazylii z Kolumbią, po którym wrócił do Anglii.

Z kolei Gravenberch z uwagi na środki ostrożności został wycofany na początku zgrupowania kadry Holandii z uwagi na duże obciążenie pomocnika w trakcie trwających rozgrywek.

Duet zawodników zameldował się przed południem w Kirkby, trenując z pełnym obciążeniem i najprawdopodobniej nic nie stanie im na przeszkodzie w występie naprzeciwko ekipy Davida Moyesa.

Conor Bradley i Joe Gomez są na ostatniej prostej przed powrotem do pełnego treningu.

Reprezentant Anglii odbył dziś indywidualną sesję treningową w Kirkby.

Z kolei Bradley, który jest najbliżej powrotu do gry, nie wznowił jeszcze zajęć z całą grupą piłkarzy, jednak ma wrócić do ćwiczeń z pełnym obciążeniem w przyszłym tygodniu.

Wobec skręcenia kostki poza grą jest wciąż Trent Alexander-Arnold, który ma wrócić do gry pod koniec kwietnia.

Liverpool na 9 kolejek przed końcem sezonu ma 12 punktów przewagi nad wiceliderem - Arsenalem. The Reds potrzebują 16 punktów, żeby zagwarantować sobie 20 tytuł mistrza Anglii w historii.

 James Pearce

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Obowiązki reprezentacyjne graczy the Reds (0)
07.10.2025 16:26, Redbeatle, liverpoolfc.com
Cienie nad Liverpoolem (0)
07.10.2025 14:22, Gini, własne
Kontuzje bramkarzy Liverpoolu, powrót McConnella (0)
07.10.2025 10:32, Olastank, thisisanfield.com
Rooney o formie Salaha (2)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (1)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com