PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1327

Przesłanie Van Dijka przed ostatnim meczem sezonu


Virgil van Dijk zamierza delektować się każdą sekundą na Anfield w niedzielę – i chce, aby kibice Liverpoolu zrobili to samo.

Kapitan The Reds podniesie trofeum Premier League po kończącym sezon meczu przeciwko Crystal Palace. To pierwsze takie świętowanie z  udziałem kibiców od 35 lat i Van Dijk jest chciałby, aby wszyscy zaangażowani je docenili. W w programie meczowym numer 4 pisze:

– To dzień, na który wszyscy czekaliśmy i którym każdy z nas będzie delektować się od pierwszej do ostatniej minuty. Wiem, że czekałem na to od czasu, gdy w zeszłym miesiącu zagwarantowaliśmy sobie mistrzostwo Premier League, i jestem pewien, że wy też tak macie. W ciągu ostatnich kilku tygodni odbyło się kilka uroczystości, jak wiecie, ale myśl o tym, żeby być na Anfield i podnieść to trofeum przed wszystkimi naszymi kibicami? To coś innego. To coś wyjątkowego.

– Po tym, jak odmówiono nam tego w 2020 roku, wszyscy mamy obowiązek jak najlepiej wykorzystać tę okazję i sprawić, by było to jak najszczęśliwsze i najbardziej radosne doświadczenie. Musimy cieszyć się tymi chwilami, ponieważ to są rzeczy, na które pracujemy każdego dnia.

– Jako piłkarze musimy zdobywać się na wiele poświęceń, wierzcie mi, ale wszystkie te długie dni i zimne noce, te porażki i rozczarowania, te wspaniałe występy i zwycięstwa w ostatniej chwili, to wszystko jest tego warte, kiedy nadchodzi ten dzień. To samo dotyczy was, którzy kibicujecie nam na całym świecie, poświęcając swój czas, pieniądze i energię, tydzień po tygodniu. Wasza pasja, wasze zaangażowanie i poświęcenie, nigdy nie przestaje mnie zadziwiać. Jesteście najlepszymi kibicami na świecie i chcę, żebyście wiedzieli, że macie udział we wszystkich naszych sukcesach. Zróbmy więc to, co musimy zrobić i świętujmy właściwie. Razem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rusza nowy projekt LFC Foundation w Etiopii (0)
01.07.2025 19:22, Bartolino, liverpoolfc.com
Rozmowy o transferze Núñeza do Napoli trwają (4)
01.07.2025 17:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Robertson niezdecydowany w sprawie przyszłości (2)
01.07.2025 15:55, Maja, thisisanfield.com
Podejście Slota do pre-seasonu (1)
01.07.2025 12:53, BarryAllen, thisisanfield.com
Styl gry Wirtza i jego chemia z Frimpongiem (3)
30.06.2025 19:39, Tomasi, liverpoolfc.com