LIV
Liverpool
Towarzyski
26.07.2026
00:00
SUN
Sunderland
 
Osób online 832

Stones prawdopodobnie opuści sobotni mecz z Liverpoolem


John Stones z powodu kontuzji łydki prawdopodobnie nie znajdzie się w kadrze Manchesteru City na pucharowy pojedynek z Liverpoolem.

31-latek nabawił się urazu podczas zgrupowania reprezentacji Trzech Lwów.

- Z pewnością nie jest to idealna sytuacja zarówno dla zawodnika, jak i naszej kadry - powiedział Thomas Tuchel na ostatniej konferencji prasowej.

- John był podłamany z powodu kontuzji. Zmagał się w tym sezonie z wieloma problemami zdrowotnymi, więc mając to wszystko na uwadze, staraliśmy się zachować maksymalną ostrożność.

- Gdy zgłosił problem, stwierdziliśmy, że nie ma sensu forsować zawodnika, by nie pogorszyć jego stanu zdrowia.

W kadrze Obywateli w sobotę nie będzie również Josko Gvardiola (złamanie kości piszczelowej prawej nogi), natomiast występ Rubena Diasa (uraz mięśnia dwugłowego uda) będzie niepewny po tym, jak opuścił finał Pucharu Ligi, oraz towarzyskie mecze Portugalii z Meksykiem i USA.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności