player
SHU
Sheffield United
Premier League
06.12.2023
20:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1089

Liverpool moze wygrać ligę w tym sezonie

Artykuł z cyklu Artykuły


Znowu jesteśmy w tym miejscu i po raz kolejny zadajemy sobie to samo pytanie, kiedy zakończymy naszą złą passę w lidze.

Zdaje się, że tego lata. Rafa sprowadził piłkarzy, których potrzebował, jednak sytuacja Heinze wciąż nie jest rozstrzygnięta.

Ból po przegranej w Atenach wciąż jest odczuwalny, jestem przekonany, że głównym celem tego rocznych zmagań będzie dotarcie aż do finału Ligi Mistrzów w Moskwie i wygranie go. Koleny finał Liverpool – Milan?

Wygranie Premier League także znajduje się na czele. Wygrana FA Cup i Carling Cup stoi bardziej z tyłu, lecz może zainteresować kluby z czołowej czwórki. Man United, Chelsea i Arsenal.

Każda drużyna sprowadziła nowe twarze. Na pewno Manchester wciąż będzie walczył o najwyższe cele. Chelsea dokonała mało transferów, lecz znacznie wzmocniła swoją drużynę.

Arsenal odmłodzony także będzie się dobrze prezentował. Ekipa Spurs także będzie pukać do drzwi czołowej czwórki. My wydaliśmy dużo pieniędzy, lecz fani chcą widzieć wygrywający Liverpool a nie biegające dolary, przepraszam funty.

Władanie klubem nie jest najważniejsze w momencie rozpoczęcia meczu. Mimo tego transfery przeprowadzone dzięki Gillettowi i Hicksowi są bardzo dobre.

Pytanie jednak pozostaje nie zmienne. Czy Liverpool stać na wygranie ligi? Krótka odpowiedĽ brzmi „Tak”. Cały proces rozpocznie się wraz z wygraną w dzisiejszym meczu.

Nasz słaby początek drogo nas kosztował w ubiegłym sezonie. Nikt nie chce by to się powtórzyło, szczególnie teraz, gdy w pierwszym meczu na Anfield zmierzymy się z Chelsea.

¬ródło: Daily PostAutor: Jamie_thomas
Data publikacji: 11.08.2007 (zmod. 02.07.2020)