Osób online 0

Redakcja - Reszta Świata (czwarty zlot)

Artykuł z cyklu Zloty Fanów

IV zlot fanów Liverpool FC pod patronatem LFC.pl 16.08.2008, godz: 14:30.

Na ten mecz przyjechali kibice z całej Polski! By zobaczyć swoich ulubieńców w akcji czekali cały rok. Redakcja w nieco odświeżonym składzie kontra naszpikowana nowymi gwiazdami Reszta Świata. Wszyscy byli ciekawi nowych zawodników. Zaskoczenie transferem Sochala do Reszty Świata i Witza do Redakcji było duże. Szeregi redakcyjne wzmocnił także Jamie, Majamajewski i nieobecni w ubiegłym roku Alex, Duszek oraz Gin. W drużynie Reszty Świata pojawiło się wiele nowych twarzy: Tilburg, Stachoś, Guziec, Adamex, Kuna, Nelson, Nutty, Brewka, a także nie grający przed rokiem Kazik i będący jeszcze wtedy w redakcyjnym gronie Mag. To spotkanie zapowiadało się na bardzo emocjonująco. I takie też było! Zapraszamy do przeczytania relacji z przebiegu meczu.

I połowa

0’ na murawę w czerwonych strojach wbiega zespół Redakcji, za nimi Reszta Świata ubrana na biało, obie drużyny witane są brawami od publiczności zgromadzonej na The Kop (Sulejów)

0’ przywitanie zawodników, odśpiewanie pieśni

1’ Sędzia Kasia rozpoczyna mecz

1’ Sochal traci piłkę, Redakcja rusza do ataku

2’ Reszta Świata pokazuje siłę i potencjał, Pelcu marnuje swoją okazję pod bramką Redakcji

3’ Redakcja znów w natarciu

3’ Owen ułatwia zadanie bramkarzowi ratując Redakcję dalekim wybiciem piłki poza boisko

4’ Kazik wznawia grę z autu

5’ Reszta Świata znów atakuje, Pelcu minimalnie myli się strzelając obok bramki

6’ aut dla Reszty Świata

7’ Wieviór przewraca się na zroszonej deszczem murawie

8’ Guziec imponuje pewną obroną

9’ Stachoś posyła piłę daleko w aut

10’ Tedix ratuje Resztę Świata przed utratą gola

11’ Witz nie doszedł do podania Gina, a mogło być groźnie

12’ Witz wykonuje rzut rożny

13’ OUT Jamie, IN Maja

14’ Sochal imponuje strzałem z dystansu, minimalnie obok słupka

14’ OUT Olaf, IN Tilburg

16’ Redakcja bliska zdobycia bramki, ale broni Guziec

17’ OUT Witz, IN Duszek

17’ na trybunach rozbrzmiewa „Duszek Song”

18’ Across źle przyjął podanie od Aira

19’ Tilburg strzela obok słupka

20’ Tedix znów ratuje swój zespół wybijając piłkę

20’ rzut rożny dla Redakcji wykonuje Maja

21’ pod bramką Redakcji słyszymy jakieś arie operowe – to Banan dopinguje swoich kolegów śpiewem

22’ rzut rożny dla Reszty Świata, w narożniku boiska Tilburg

23’ Air efektownie strzela z półobrotu, ale piłka leci obok słupka

24’ Maja brutalnie fauluje Tilburga

25’ GOL!!! 1:0 Redakcja obejmuje prowadzenie po bramce Aira, asystował Majamajewski

27’ OUT Air, IN Jamie

27’ OUT Kazik, IN Nutty

27’ OUT Mag, IN Stachoś

28’ OUT Duszek, IN Witz

29’ OUT Tilburg, IN Brewka

30’ OUT Alex, IN Air

30’ Pelcu marnuje okazję sam na sam z bramkarzem Redakcji

31’ OUT Pelcu, IN Adamex

32’ OUT Stachoś, IN Kuna

33’ Kuna od razu imponuje swoją szybkością, chce się chyba ścigać ze światłem

35’ Nutty prezentuje serię tzw. „wieczornych zwodów”

37’ na bramkę Reszty Świata strzela Across, jego strzał dobija niecelnie Maja

38’ GOL!!! 2:0 Tym razem kontakt Majamajewskiego z piłką zakończył się bramką

38’ OUT Maja, IN Alex

39’ Sochal strzela, jego strzał broni Banan

40’ ostatni gwizdek sędziny w pierwszej połowie

Do przerwy: Redakcja 2:0 Reszta Świata

II połowa

41’ rozpoczyna się druga połowa

41’ w bramce Reszty Świata stanął Kazik, cyt.: „Żółty Power Rangers”

43’ Tilburg czaruje w polu karnym Redakcji

45’ Banan szczęśliwie broni strzał Adamexa po pięknej akcji Reszty Świata

47’ ładna akcja w wykonaniu Redakcji, strzał broni Kazik

48’ OUT Adam, IN Majster

49’ Kuna imponuje dryblingami oraz szybkością

50’ Kazik z poświęceniem rzuca się do i tak mocno chybionego strzału, o mało nie wypadł przez dziurę w siatce

51’ Air strzela prosto w ręce Kazika

52’ Tilburg prezentuje dziś światową klasę, szaleje na boisku

54’ czarodziej Tilburg minimalnie myli się strzelając wprost w ręce Banana

55’ Majster próbuje pokonać Banana

57’ Adamex naciera lewą stroną, akcja zostaje przerwana

58’ OUT Adamex, IN Juras

59’ ręki w polu karnym Redakcji dopatrzył się sędzia liniowy Sensej, podyktowany zostaje rzut karny dla Reszty Świata

60’ GOL!!! 2:1 Tedix wykorzystuje rzut karny zdobywając bramkę kontaktową

62’ Owen gra z pełnym poświęceniem

63’ OUT Nutty, IN Nelson

65’ Stachoś decyduje się na strzał z dystansu, niestety ponad bramką

66’ OUT Tilburg, IN bizzyD

67’ OUT Pelcu, IN Sochal

68’ Sochal prowadzi wewnętrzną walkę z Levym, konflikt ten uniemożliwia mu poprawne wykonanie rzutu wolnego

70’ The Kop szleje, kibice obydwu drużyn integrują się i wspólnie śpiewają

71’ mimo niskiej temperatury serca Scouserów są gorące

72’ wzmaga się doping, do końca meczu pozostaje kilka minut, a wynik wciąż może się zmienić na korzyść zarówno Redakcji, jak i Reszty Świata jeśli tej uda się zdobyć wyrównującą bramkę

73’ kibice na moment wstrzymali oddech, na murawie leży Sochal sfaulowany przez Owena, młody zawodnik Reszty Świata z trudem się podnosi

74’ Tedix interweniuje w przedpolu, posyła piłkę w aut

75’ Alex wznawia grę z autu

75’ OUT Siara, IN Pelcu

76’ OUT bizzyD, IN Tilburg

76’ GOL!!! 3:1 Owen podwyższa prowadzenie Redakcji strzałem z rzutu karnego

78’ w Sochalu budzi się Levy sprzed roku, pięknie strzela z dystansu

79’ Gin wykonuje rzut rożny dla Redakcji

80’ Gin w akcji, jego strzał broni Kazik

80’ ostatnia minuta regulaminowego, sędzia doliczył 4 minuty – aż 240 sekund dla Reszty Świata na odrobienie strat

80’ + 1’ Stachoś z poświęceniem szuka sposobu na pokonanie bramkarza Redakcji

80’ + 2’ OUT Stachoś, IN Nutty

80’ + 3’ Tilburg walczy do ostatniej chwili, wygląda na to, że chce zostawić na boisku serce i płuca

80’ + 4’ koniec meczu!

Podsumowanie

Redakcja 3-1 Reszta Świata

25’ Air

38’ Maja

60’ (k) Tedix

76’ (k) Owen

Indywidualne wyróżnienie dla zawodnika Redakcji

Majamajewski – latał skutecznie. Zaliczył asystę przy pierwszej bramce Redakcji, następnie wpisał się na listę strzelców. Był niewątpliwie jednym z najjaśniejszych punktów Redakcji.

Indywidualne wyróżnienie dla zawodnika Reszty Świata

Tedix – rutyniarz. Zabierał Redakcji piłkę z taką łatwością jakby zabierał młodszym dzieciom zabawki w piaskownicy. Jego interwencje nie raz ułatwiały zadanie bramkarzowi Reszty Świata. Wykorzystał także rzut karny.

MVP, czyli wyróżnienie dla najlepszego zawodnika spotkania

TILBURG – czarodziej. To zawodnik, który grał z niezwykłym poświęceniem, imponował szybkością i efektownymi dryblingami. Prezentował w tym spotkaniu światową klasę. Swoją prezencją oczarował publiczność!