15:00

Osób online 1163

25.11.2020 Liverpool 0:2 Atalanta

Artykuł z cyklu Oceny LFC.pl

Publikujemy Wasze oraz redakcji LFC.pl oceny zawodników za przegrany 0:2 mecz z Atalantą na Anfield.

AlissonOcena redakcjiOcena czytelników
ZAWODNIK MECZU76,5

W poprzednich trzech spotkaniach Ligi Mistrzów udało mu się zachować czyste konto, w meczu przeciwko Atalancie niestety nie udało się tego zrobić. Generalnie był najjaśniejszym punktem drużyny, przy bramkach ekipy gości niewiele miał do powiedzenia.

Neco WilliamsOcena redakcjiOcena czytelników

3,52,5

Walijczyk czasami bywa nieobliczalny. Trudno go porównywać do Trenta Alexandra-Arnolda, ale Atalanta widziała w nim najsłabsze ogniwo i często przeprowadzali ataki jego stroną.

Rhys WilliamsOcena redakcjiOcena czytelników

54,5

W zwycięskim spotkaniu 5:0 w Bergamo wyglądał na weterana, ale wieczór na Anfield nie może zaliczyć do udanych. Zgubił krycie napastnika przy drugim golu dla Atalanty.

Joel MatipOcena redakcjiOcena czytelników

5,54,5

Zbesztany przez Jürgena Kloppa w pierwszej połowie za bezmyślne podawanie piłki. Zmieniony w 84. minucie przez Minamino. Na szczęście bez kontuzji.

Kostas TsimikasOcena redakcjiOcena czytelników

5,54,5

Nie był to wymarzony mecz, którego spodziewał się grecki lewy obrońca. Potrafi radzić sobie lepiej, zarówno z piłką, jak i bez niej. Zmieniony po kwadransie drugiej połowy.

Curtis JonesOcena redakcjiOcena czytelników

54,5

W ostatnich tygodniach robił dobre wrażenie i w meczu starał się odcisnąć piętno na grze Liverpoolu, lecz często zagrywał na 'alibi'.

Gini WijnaldumOcena redakcjiOcena czytelników

65
Ponownie Klopp ustawił go na 'szóstce'. Wyglądał na opanowanego. Ciężko pracował w defensywie przez cały swój występ, zanim został zdjęty po godzinie gry.

James MilnerOcena redakcjiOcena czytelników

6,55,5

Pod nieobecność Jordana Hendersona pełnił funkcję kapitana drużyny. Występ w środku pomocy nie był na tyle imponujący, jak w poprzednim spotkaniu z Leicester, gdzie biegał po prawej stronie defensywy. Starał się, walczył, ale walka w środku pola z Włochami była bardzo trudna.

Mohamed SalahOcena redakcjiOcena czytelników

4,54

To nie była jego noc. Daleki od tej dyspozycji, do jakiej nas Egipcjanin w tym sezonie przyzwyczaił. Sfrustrowany brakiem okazji. Zmieniony w 61. minucie przez Diogo Jotę.

Divock OrigiOcena redakcjiOcena czytelników

32,5

Belg wyszedł w podstawowym składzie w poważnym meczu od bardzo dawna. Nie miał pozytywnego wpływu na grę ofensywną Liverpoolu. Swojej szansy nie wykorzystał, a jego kariera na Anfield nieubłagalnymi krokami zbliża się do końca.

Sadio ManeOcena redakcjiOcena czytelników

4,54

Nieczęsto widzimy Senegalczyka przechodzącego obok meczu. Miejmy nadzieję, że to był jednorazowy wyskok.

Andy RobertsonOcena redakcjiOcena czytelników

5,55

Wszedł za Tsimikasa, aby rozruszać lewą stronę. Tak się nie stało, a chwilę po jego wejściu padła druga bramka.