2:1 - Vardy 81'
3:1 - Barnes 85'

Kasper Schmeichel - Daniel Amartey, Jonny Evans, Caglas Soyuncu - Ricardo Pereira, Youri Tielemans (87 Hamza Choudhury), Wilfred Ndidi, Marc Albrighton (74 Ayoze Perez) - James Maddison, Harvey Barnes - Jamie Vardy

Alisson - Trent Alexander-Arnold, Ozan Kabak, Jordan Henderson, Andrew Robertson - Mohamed Salah, James Milner, Georginio Wijnaldum (87 Xherdan Shaqiri), Curtis Jones (75 Alex Oxlade-Chamberlain), Sadio Mane - Roberto Firmino

Liverpool po raz kolejny w ostatnim czasie zaliczył porażkę w Premier League. Na King Power Stadium lepsi okazali się piłkarze Leicester City, którzy pokonali ekipę Kloppa 3:1.

Goście wyszli na prowadzenie w 67. minucie, kiedy po cudownej asyście Firmino w polu karnym, gola strzelił Mo Salah.

W 80. minucie do wyrównania doprowadził James Maddison po sprytnie rozegranym rzucie wolnym. Chwilę później po nieporozumieniu na linii Kabak - Alisson, jednego z najłatwiejszych goli w karierze zaliczył Vardy, pakując piłkę do pustej bramki.

Wynik rywalizacji na stadionie Lisów ustalił w 85. minucie Harvey Barnes , stawiając kropkę nad 'i' w dzisiejszej rywalizacji.